Fashion Arena Outlet Center připravila pro své zákazníky jarní slevovou akci „Květnové víkendy splněných snů“ (18. - 20. května a 25. - 27. května), během které nabídnou vybrané obchody pražského outletového centra další slevu ve výši až 30 % na celý nákup.

Zavítejte poslední dva květnové víkendy do outletového centra Fashion Arena v pražských Štěrboholích a pořiďte si značkovou módu, kvalitní sportovní vybavení nebo i vybavení domácnosti, kosmetiku či knihy za ještě výhodnější ceny. Kromě standardně garantovaných slev ve výši minimálně 30 % oproti běžným obchodům, poskytnou během „Květnových víkendů splněných snů“ obchody outletového centra další slevy na celý Váš nákup. Každý zúčastněný obchod bude pro snadnou orientaci označen samolepkou s příslušnou výší slevy. Ovládněte umění nakupovat a nakupujte ve Fashion Areně!

Fashion arena

„Květnové víkendy splněných snů jsou již tradiční a velmi úspěšnou akcí našeho centra. Zájem o slevové akce ze strany spotřebitelů je velký a tyto slevy jsou navíc poskytovány dodatečně na celý nákup, vztahují se tak na již zlevněné zboží nebo zboží v akci,“ říká Iva Janovská, marketingová manažerka centra. „Naším cílem je, aby si návštěvníci centra nákupy opravdu užili, proto jsme již loni protáhli tuto akci na dva víkendy, aby ji stihlo využít co nejvíce našich zákazníků,“ dodává Iva Janovská.

FASHION ARENA OUTLET CENTER

Největší outletové centrum v České republice a jediné outletové centrum v Praze.

Rok otevření: 2007
Počet obchodů: 101
Otevřených obchodů: 96
Prodejní plocha: 25 200 m2
Developeři: TK Development a LMS Outlets

V centru je návštěvníkům k dispozici téměř 100 outletových obchodů renomovaných a oblíbených značek módy, sportovního oblečení, obuvi a kožených doplňků, spodního prádla, módních doplňků, kosmetiky, hraček či potřeb pro domácnost. Outletové obchody Fashion Arena Outlet Center jsou obchody samotných výrobců značek, nebo jejich výhradních zástupců.

Aktuální seznam obchodů naleznete na www.fashion-arena.cz.

Zásadní odlišnost Fashion Arena Outlet Center od jiných nákupních a obchodních center spočívá v garanci vždy výhodných cen. Veškeré ceny jsou standardně ve všech obchodech minimálně
o 30 % nižší oproti původním/doporučeným maloobchodním cenám. Obchody pak nabízejí další akce a slevy, tak aby co nejrychleji doprodaly své skladové zásoby. Každý zákazník má možnost provést si cenové srovnání přímo v místě prodeje - zboží je označeno cenou původní a cenou outletovou. Dodržování cenových pravidel centrum pravidelně kontroluje.

Outletové obchody mají dnes již své pevné místo v prodejním systému značek, zejména značek v oblasti textilního průmyslu a obuvi. Do outletových obchodů se dostávají zbylé kolekce ze standardních obchodů a nadvýroba. Někdy dokonce značky pro outletové obchody vyrábějí speciální kolekce složené z těch nejpopulárnějších kousků. Úkolem outletového obchodu je prodat tyto zásoby, proto nabízejí výrazné slevy oproti cenám původním. Na zboží v outletových obchodech se vztahují stejné garance a záruční podmínky jako na zboží v klasických obchodech.

Fashion Arena Outlet Center dnes navštěvuje téměř každý druhý obyvatel Prahy ve věku 15-65 let, každý třetí Středočech. Stále více obyvatel České republiky, ale i zahraničních turistů zařadí při návštěvě Prahy nákupy ve Fashion Areně do programu svého pobytu.

INFORMACE A KONTAKTY:

Adresa centra: Fashion Arena Outlet Center
Průmyslová 440
108 00 Praha 10 - Štěrboholy

Otevírací doba: 10.00 - 20.00 hod (každý den, PO - NE)
Webové stránky: www.fashion-arena.cz

Reklama