Samoopalovací pleťový & tělový fluid s meruňkovým olejem a beta-glukanem 100 ml, cena: 295 Kč

5afe93a1243c7obrazek.pngOpálený vzhled je pro mnohé symbolem zdraví, krásy a přitažlivosti. Sluneční paprsky či solárium však pokožce dlouhodobě nesvědčí - UV paprsky při tomto způsobu opalování pronikají až do spodní vrstvy pokožky, čímž nenávratně ovlivňují a poškozují kožní buňky a urychlují tak stárnutí pleti. Ideální cestou, jak získat zlatavě hnědou pleť, jsou proto samoopalovací přípravky, které působí v nejsvrchnější vrstvě pokožky. Vyzkoušejte náš pleťový a tělový fluid s unikátní přírodní neškodlivou samoopalovací ingrediencí DHA (s bio certifikátem ECOCERT), meruňkovým, mandlovým a jojobovým olejem a ovesným beta-glukanem.  Vykouzlí na Vaší pokožce atraktivní zlato-hnědý tón a zanechá ji hebkou a pečlivě hydratovanou.

Návod k použití: Aplikujte rovnoměrně na odlíčenou pleť a tělo, pro dosažení ideálního účinku doporučujeme provést před aplikací peeling pokožky. Zvláštní pozornost věnujte oblasti kolem obočí a vlasů. Po aplikaci si důkladně umyjte ruce. Uchovávejte ideálně v ledničce. Optimální frekvence použití = 1 - 2x týdně nebo dle potřeby.
5afe9385ece25obrazek.png

Jemný mycí balzám na intimní hygienu se sedmikráskou a kyselinou mléčnou 155 ml, cena: 159 Kč

5afe93b9ce7feobrazek.pngMimořádně jemný mycí balzám z rostlinných olejů bez obsahu mýdla se sedmikráskou, ovesným beta-glukanem a kyselinou mléčnou je ideální každodenní péčí pro intimní partie. Obnovuje a udržuje jejich potřebné mírně kyselé prostředí, zklidňuje, hydratuje a dodává pocit něžné čistoty. S bezalergenní parfemací.

Přečtěte si také:

Reklama