To bude přítel znova 2 týdny v jiné dimenzi...

 

Chytrý návod od Oskara, jak můžete velmi rafinovaně zařídit, aby se Váš partner alespoň na chvíli odtrhnul  od „hokejové“ televizní obrazovky…

 

Tak, dámy, pozor! Dnešní doba přináší spoustu skvělých vychytávek, jak si poradit i v těch nejzapeklitějších situacích… Mistrovství co nevidět začíná a v mužském pokolení to už pomalu začíná vřít. Taky se na některé zápasy českého týmu těšíte, ale už podvědomě se připravujete na 2 týdny „bez partnera“, kterého bude zcela okupovat televizní obrazovka. Žádné kino, žádné večeře, žádné akce, žádné procházky. Takhle to bylo doposud, ale teď už nemusí... Je na Vás, jestli se necháte inspirovat Oskarem.

 

Důležité je, abyste ho zbavily strachu, že nějakou informaci nezachytí, že mu něco unikne. A to v dnešní moderní době vůbec nemusí být „fixovaný“ doma v křesle v obýváku. Mnohem menší, lehčí, přenositelnější a hlavně zábavnější informační zdroj pro něj může být vlastní mobilní telefon. 

 

Pro opravdové hokejové fandy přináší Oskar několik skvělých služeb, prostřednictvím kterých mohou průběh zápasů sledovat kdykoliv a kdekoliv. Vybere si opravdu každý: WAP zpravodajství, MMS a SMS zpravodajství, loga, melodie, SMS chat,...  A teď je to na Vás, abyste jim to ukázaly, nastavily a převedly. Že to bude složité? Vůbec ne. Pomocí našich jednoduchých tipů to zvládnete snadno a rychle, strávíte spolu příjemný čas a ještě se před ním blejsknete!

 

1. KROK – SPRÁVNĚ HO NALAĎTE

 

  • LOGA, MELODIE, TAPETY
  • MMS STUDIO

Na začátek mu ukažte, kolik hokeje se mu vejde do jednoho mobilu! Jaký by to byl fanda, kdyby neměl tu správnou „mobilní výbavu“ v podobě tapety nebo loga s hokejovými motivy? A samozřejmě nesmí chybět to správné „hokejové zvonění“!

 

Jak na to? Stačí, když si vyberete v Galerii log, melodií a tapet (můžete poslat na jeho telefon), nebo můžete  „skočit“ do MMS Studia, kde najdete spoustu skvělých  hokejových vychytávek.

 

 

2. KROK – OBJEDNEJTE MU PRAVIDELNÉ INFORMACE

 

·         SMS ZPRAVODAJSTVÍ

Tak, dámy, prostřednictvím této služby může Váš partner sledovat průběh hokejového šílenství on-line (a nejenom z křesla v obýváku...). Stačí si objednat pravidelné zasílání zpravodajství a zajímavostí v podobě SMS správ (až 7 čerstvých informací denně). Určitě je potěší výsledkový servis všech zápasů, a co je úplně skvělé, ze zápasů českého týmu mohou dostávat i výsledky po jednotlivých třetinách.

 

Jak na to? Pošlete SMS ve tvaru +SPORT H na číslo 7755 a za objednání přitom zaplatíte jako za SMSku do sítě Oskar,  za každou přijatou informaci pak 1,- Kč (+ 19% DPH).

 

·         MMS ZPRAVODAJSTVÍ

Pro náročnější partnery má Oskar MMS zpravodajství, kde najdou výsledky každého zápasu českého týmu s aktuálními obrázky a výroky hráčů i trenérů (až ve 4 MMSkách denně). Chybět nebudou ani souhrnné MMSky s popisem všech důležitých hokejových událostí dne, takže jim opravdu nic neujde.

 

Jak na to? Stačí poslat SMS objednávku ve tvaru +HOKEJ na číslo 7766. Za  SMS objednávku zaplatíte jako za SMSku do sítě Oskar podle příslušného tarifu a každá doručená MMS zpráva pak bude stát 11,- Kč (+ 19% DPH).

 

3. KROK – VYHLEDEJTE MU DALŠÍ INFORMACE

 

·         WAP ZPRAVODAJSTVÍ

Pro partnery „nejtěžší kategorie“, kterým bude SMS a MMS Zpravodajství málo, je k dispozici Oskarův WAP. V sekci Sport bude pod záložkou MS Hokej 2005 k dispozici speciální zpravodajství, které nabídne mimo jiné on-line přepisy ze všech zápasů Růžičkova týmu, výsledkový servis tříděný podle dnů a skupin, tabulky skupin se statistikami, celý program mistrovství a samozřejmě všechny zajímavosti z dění kolem naší reprezentace.

 

Jak na to?  V Oskarově Samoobsluze si aktivujte službu WAP a pak jděte cestou:

WAP (Domovská stránka) > Oskarův WAP > Sport > MS Hokej 2005 > ...

Jestli se chcete podívat, kde to všechno najdete, tak koukněte na strukturu Oskarova WAPu

 

4. KROK – POKECÁ SI S DALŠÍMI FANDY

 

·         SMS CHAT

Pokud bude Vaše polovička cítit potřebu podělit se o hokejové zážitky s někým jiným, „nasměrujte“ ho do chatroomu HOKEJ. Může se též dozvědět množství různých pikošek, o kterých ještě doposud nic neslyšel.

Jak na to?

1.        Nejdříve se musíte zaregistrovat – tj. poslat SMS ve tvaru  .CHAT nickname na číslo 3366.

2.        Pak vstupte do místnosti HOKEJ – tj. pošlete SMS ve tvaru .VSTUP HOKEJ na číslo 3366

(pozor na tu tečku před příkazy, je opravdu důležitá)

 

Všechny potřebné informace, tipy a přehledy najdete na  Oskar webu www.oskar.cz/hokej

 

 

 

 

Reklama