5c9ccbdcad119obrazek.png

5c9cccfb6056eobrazek.pngV kolekcích naleznete květinový vzor v mnoha provedení. I u něj byste se měla držet ověřenými módními pravidly. Nesprávně zvolené květy mohou postavě opticky uškodit. Ženám krev a mléko budou lichotit drobné či středně velké květinové vzory. Příliš velké, výrazné potisky kila opticky přidávají. Decentní vzory a tóny by měly volit také ženy staršího věku. K nim se divoké potisky nehodí. Stejně tomu je i u drobných postav. Vysoké a hubené dámy si mohou bez obav obléknout oděvy s výraznými květy. Bát se nemusejí ani pestrobarevných barev. Pamatujte, že jakýkoliv potisk/vzor upoutá pozornost okolí. Nenoste jej v partiích, které jsou problémové.

5c9ded0bdedc9obrazek.png

Trendy záležitostí současné módy jsou dva dominantní prvky pro rok 2019. Kombinace divokých zvířecích vzorů s jemnou květinou. Jedná se o opravdu výrazný potisk. Ostatní oděvy proto volte v mírnějším duchu. Topy, ani ty decentní, nikdy nedávejte do spojení s mini sukněmi.

fash.jpg

Klasika, kterou nic nezkazíte

  • Drobná výšivky na džínsech i svrchním oděvu postavě neuškodí. Naopak ji můžete využít ku prospěchu. Jestli víte, že vás zadeček je výstavní, opatřete si kalhoty, džínové šortky či sukni s květinovou aplikací v zadní části. Tím upoutáte pozornost na svou přednost.
    Módní tip: Vytvořit si ryze jarní oděv můžete i svépomocí. Ze šatníku vyberte jednobarevné tričko, džíny, atd., které nenosíte, v galanterii kupte květinovou nášivku/nášivky a pusťte se do tvoření. Z výtvoru budete mít radost a navíc budete mít originální kousek.
  • Pokud se vám celoplošný květinový vzor na módních kouscích nelíbí, necítíte se na něj, ideální variantou jsou pak doplňky s jarní tématikou. Květinové tenisky rozbijí fádnost monotónního outfitu.
  • Jarní šmrnc modelu dodáte šperky inspirovanými krásou flory.
  • Nádech luxusu dodá modelu brokátová tkanina s květinovou výšivkou.
  • Přesládlý outfit můžete okořenit koženou či koženkou bundou v motorkářském provedení. Zdánlivě dva neslučitelné prvky pospolu vytvoří extravagantní leč líbivý kontrast.

5c9e0f417929dobrazek.png

Čtěte také:

Reklama