seznam.jpg

Foto: Shutterstock

Pokud chcete mít květinářství, měli byste mít cit, vkus, kreativní duši a sledovat poslední trendy. To se některým příliš nedaří, a tak nemají co nového nabídnout, často poté i krachují. Pak jsou tu ale ti, kterým se daří velmi a je vidět, že se ve svém řemeslu vyznají a práce je baví, stejně jako paní Jana, která má své vlastní květinářství v Bílině.

Je libo květinový box nebo moderní věnec? Květinářka dokáže vkusně ozdobit a vytvořit i svatební klobouk, náramek či kytice.

Pokud máte rádi květiny a sledujete poslední květinářské trendy a novinky, bude se vám tato práce líbit. Pastelové barvy, sušené květiny, stuhy i neobvyklé kombinace a druhy květin, to vše a ještě více obsahuje její repertoár.

Výtvory jsou dokonale propracované a květiny nevadnou, naopak vypadají krásně čerstvě a dlouho vydrží. Ať už chcete udělat radost sobě, někomu blízkému nebo je tu nějaký muž, který chce potěšit ženu nádhernou kyticí, ze které bude nadšená, tohle je to správné místo, kam se obrátit.

Zapomeňte na přeplácanost, kýč a chudé kytice bez života a barev, Jana to má v oku a sází na přirozenost. Nabízí neokoukané novinky, ale i klasiky, jako je například puget rudých růží, které by si zasloužila dostat alespoň jednou za život každá žena.

A které trendy jsou v květinářství nejoblíbenější v roce 2022?

  • Luční kytice
  • Kombinace čerstvých a sušených květin
  • Romantické světlé kytice v pastelových barvách
  • Kombinování květin s eukalyptem, makovicemi nebo pampasem
  • Květinové boxy

Co se týká barevných trendů tohoto roku, ty odrážejí optimismus a veselost. Jedná se o světlé odstíny a pastelové barvy, které dodávají energii. In je hlavně růžová, modrá, zelená, hnědá a bílá.

Nemusíte smutnit, pokud máte Bílinu daleko, kurýrem si můžete nechat cokoliv poslat. Jak se říká, když někoho práce baví a je to jeho vášeň, vždy se to projeví, lidé to vycítí a odrazí se to v úspěchu i prodeji. Zde máme zářný příklad, že to tak opravdu je. Jak se vám výtvory Jany líbí?

Zdroj: Instagram @kvetinarstvipokorna, Architecturaldigest, Flora-online