kvetLámete si pokaždé hlavu čím obdarovat své blízké? Květina nebo dárek? Spojte oboje dohromady a nadělte květinu v designovém květináči Calimera. Ten vyrábí česká společnost Plastia. Na návrhu jeho designu se podílel známý český designér Jan Čtvrtník. Zatímco se pan Čtvrtník zaměřil na estetickou stránku květináče, společnost Plastia na funkčnost a pohodlí pro květiny. Květináč Calimera je složen ze dvou částí, které se dají barevně kombinovat. Jednu část tvoří samozavlažovací vložka, díky které mají květiny neustále dostatek vláhy, druhou nádoba na květinu. Barevných kombinací nabízí květináč Calimera mnoho, stačí si jen vybrat dle své nálady nebo bytového interiéru. V průběhu růstu květiny lze barevný obal jednoduše vyměnit, a to bez složitého přesazování.

„Květináč Calimera jsme se rozhodli vyrábět, protože podobných výrobků je na českém trhu stále málo, říká Lenka Novotná, jednatelka společnosti Plastia. Navíc tak reagujeme i na světový trend. Květináč Calimera je díky samozavlažovacímu systému vhodný pro mnoho květin, navíc ulehčí pěstiteli starost s častým zaléváním a doladí interiér do dokonalosti. Každý si může sestavit barevný květináč podle svých představ a přání. Někdo chce květináč jednobarevný, jiný pestrý. Na každém záleží, jaké barvy zvolí. A opravdu je z čeho vybírat,“ dodává Lenka Novotná.

kvet

Květináč Calimera je tvarově vhodný jak pro běžné, tak i pro exotické a neobvyklé květiny. Calimera svým tvarem umocní a vyzdvihne krásu rostlin. Zvýrazní zvláštní okraje listů a dává vyniknout neobvyklému tvaru celé rostliny

Doporučená maloobchodní cena je 349 Kč

Šaty dělají člověka, květináč květinu!

 

Reklama