Jako pohádkové princezny Krasomily zíraly ženy na zázračnou květinu, která rostla přímo před očima. Možná už tušíte, která bije a tento žertík byste prokoukla...Možná byste se nechala napálit i teď

Hezký aprílový den, už vás dnes někdo nachytal, nebo vy jeho? Mě nachytal řezník, když mi řekl, že má hezký maso. On to sice jako vtip nemyslel, ale vyšlo to nastejno, protože v krámu neměl nic moc. Ale chci vám říct příhodu poněkud staršího data, možná vás pobaví.

Kytičku jsme dostávaly v podniku k MDŽ, nebo třeba k narozeninám, proto mě a kolegyně udivilo, když jsme od kolegů dostaly květiny 1.dubna. Nic jsme v tom nehledaly a žádná kulišárna nás nenapadla. Jsem přesvědčená že se najde pamětnice, která naletěla stejně jako já a děvčata od nás z kanclu vzhledem k tomu, že takovéhle žertíky kolovaly podobně jako dneska e-maily.

Bylo to tak, kolegové vzali květináče a zasadili do hlíny zázračné kytičky. Řekli nám, že si ji máme pořádně zalít a ona nám před očima vykvete. My jako trdla poslechly, vzaly erární konvičku, každá jsme si zalily svou a jako Krasomila ji pozorovaly.

Za pár vteřin se začala hlína hýbat a skutečně něco vyrostlo do nevídaných rozměrů. Každá z nás zírala upřeně na květináč a chlapi se váleli smíchy. Víte co nám darovali za krásné kytičky? Vzali kondom, prášek do pečiva a zátku od piva. Dali do hlíny, zakryli a těšili se až nás napálí. Po zalití vodou prášek do pečiva začal kypět, nafouknul kondom a ten zázračně „vyrostl“ jako kouzelná květina. Ještě že tenkrát nebyly mobily, protože by si naše vyjevené obličeje s radostí nahráli a bavili se tím.

Jestli myslíte, že to je všechno, tak to byste naše kluky podcenily. Do podniku přijela kontrolorka, velmi nepopulární osoba, odměřená nehezká s knírkem. Chodili jsme kolem ní po špičkách, nic netolerovala, odmítla i nabízenou kávu. Co ale žádná žena neodmítne nikdy je květina. S tím kluci počítali a záměr jim vyšel. Poslali za ní největšího fešáka a polichocená úřednice neřekla ne. Hrdě si kytičku odnesla, jak jí vykvetla, to se k nám nedoneslo, ale faktem je, že u nás v kanceláři se už nikdy neobjevila.

setury

Milá setury, to je moc pěkná příhoda a zřejmě bych ten povedený dárek asi také zbaštila i s navijákem

Text nebyl redakčně upraven

Reklama