Jaké radosti či strasti nás čekají v měsíci květnu? O vhled týkající se nebeských kvalit již probíhajícího měsíce lásky jsme požádali astrologa Vítka Kuntoše.

květen

Počátek května může přinést spoustu osvěžujících nápadů a myšlenek. Můžeme se začít zajímat o nová témata a výborně se může dařit i všem studujícím. Budeme taktéž více komunikovat a družit se s druhými lidmi. Je zbytečné svoje aktivity podnikat o samotě, mnohem lepší je dát více hlav dohromady a spojit síly.
V druhé třetině května se může zvýšit citlivost na témata domova a rodiny. Můžeme v této době strávit příjemné chvíle s nejbližšími. Stejně tak je vhodná chvíle k tomu udělat doma trochu pořádku či vrhnout se do renovací.

 www.radostnezpravy.cz - pozitivní zprávy, které obohatí život

Polovina měsíce bude náročnější. Můžeme si připadat trochu v křeči či jako sloni v porcelánu. Dejme si pozor na to, abychom kvůli vlastní zatvrdlosti nezpůsobili problémy. Snažme se vždy o maximální pochopení a vzájemnou toleranci.
Poslední třetinu května nám prosvítí Slunce již situované ve znamení Blíženců, a tak se naše pozornost může rozutéct do všech stran. Můžeme toho mnoho zvládnout, ale při nedostatečné pozornosti si můžeme udělat ještě větší nepořádek. Proto je důležité dbát na organizaci jednotlivých aktivit.

Květen bude úspěšný měsíc pro znamení: Blíženci, Rak, Lev

Náročný měsíc pro: Býk, Střelec, Kozoroh

Úplněk nastal 4. 5. 2015 ve Štíru

Novoluní nastane 18. 5. 2015 v Býku

Vít Kuntoš

Vít Kuntoš
autor knihy Astrologie pro samouky: praktická učebnice výkladu horoskopu
www.astrolog-terapeut.cz

Reklama