av.jpg
Chcete svou polovičku překvapit něčím opravdu výjimečným? Navoďte tu správnou atmosféru s lahví cavy z vášnivého Španělska.

Šumivé víno Freixenet Cordon Rosado Brut s příjemným aroma připomínající drobné lesní ovoce zanechává v závěru chuti svěží kyselinku. Okouzlí vás svou krásnou lososovou barvou s měděnými odstíny. Pro vzácné i žhavé okamžiky je tato cava jako stvořená!

Doporučená maloobchodní cena Freixenet Cordon Rosado Brut je 249 Kč.
Zakoupíte také na  www.osobnivinoteka.cz

Překvapte partnera a užijte si romantický večer ve dvou s růžovým vínem!

av-rose.jpg

U partnera jistě zabodujete dobrou večeří při svíčkách, romantickou atmosférou i malým dárečkem. Nikdy však nezapomeňte na přípitek. Zkuste víno i heart Rosé se srdcem na lahvi, které za vás navíc sdělí i zamilované pocity.

V suchém vínu i heart Rosé s příjemnou starorůžovou barvou převládají tóny lesního ovoce. Po prvním doušku nejvýrazněji ucítíte lehkou chuť lesních jahod, která se skvěle doplňuje s decentní kyselinkou a střední dochutí.

Doporučená maloobchodní cena i heart Rosé je 119 Kč.
Zakoupíte také na  www.osobnivinoteka.cz

Hledáte něco, co rozzáří nejen bezchybně přichystanou tabuli?

av3.jpg
Okouzlující Rosé světlejší růžové barvy vyrobené z typických odrůd vinné révy italské oblasti Veneto si každý ihned zamiluje pro jeho jemnou a svěží vůni. V chuti je plné delikátních červených třešní a jahod. Víno báječně souzní s lehkými či pikantními pokrmy.

Doporučená maloobchodní cena vína Freixenet Italian Rosé je 189 Kč.
V Česku zakoupíte pouze na www.osobnivinoteka.cz

Letní „must have“: Avanti Lampone

Přivítejte slunce stylově a užijte si růžové holčičí odpoledne

av4-.jpg
Síla slunečních paprsků nabírá na intenzitě a dny se nezadržitelně prodlužují. To značí jediné – léto už je za rohem! Přivítejte ho, jak se patří a pozvěte kamarádky na dámskou jízdu. Dopřejte si zkrášlovací odpoledne na prosluněné terase a u toho vyzkoušejte pleťové masky nebo nové odstíny laků na nehty. Nezapomeňte si k tomu navíc vychutnat skleničku výtečného malinového nápoje Avanti Lampone. Létu budete zase o krok blíž!

Bublinky Avanti Lampone nabídnou svěží malinovou chuť, která je jako stvořená pro parné letní měsíce. Vyvážená, ovocná příchuť dokonale dokreslí prázdninovou atmosféru, kterou ještě umocní růžové podtóny připomínající oblíbené letní ovoce. Avanti Lampone tak bude skvělým společníkem i po celé slunečné měsíce.

A pokud vám bublinky zachutnají, můžete vyzkoušet i další nápoje z široké nabídky - například jahodové Avanti Fragola, brusinkové Avanti Mirtillo Rosso, višňové Avanti Amarena, broskvové Avanti Pesca či Avanti s citrusovou příchutí – Citruzo. K létu se bude navíc skvěle hodit také Avanti Hugo a Avanti Spritz.
Doporučená maloobchodní cena: 65-69 Kč.

Více na OSOBNIVINOTEKA.CZ

vinoteka.jpg

Reklama