Všichni moderátoři (kromě Pavlíny Wolfové, která je v Rusku ), zasedli poslušně k počítačům v internetové kavárně Elektra a odpovídali na otázky. Dotazy je natolik zaujaly, že vydrželi odpovídat dvě hodiny. Bohužel na všechny nestihli odpovědět, ale tak už to chodí. Pavlína Wolfová, která nemohla přijít vám všem, kdo se jí chtěl na něco zeptat odpoví ve středu 24.5.!

Co na sebe prozradili?
Šárka prozradila na Martina Veselovského jeho slabůstku, že rád nosí elastické úbory. Jezdí totiš často a rád na kole :). Petr, který prý vypadá nesměle neměl nikdy žádné deprese, jen špatné nálady. Často se prý při moderování intimních věcí červená, což prý baví jeho kolegyni Šárku. Mimo Áčka se realizuje v internetovém projektu www.internetradio.cz a všem ho doporučuje. Šárka miluje vše o mystice, říká, že je čarodejnice a brzy bude na Nově moderovat nový pořad na tato témata. Určitě zde využije svůj vztah k extravaganci! Máte se prý na co těšit! Dokonce jí přišel jeden odborný dotaz z oboru numerologie, protože o sebě prozradila, že se o tuto vědu intenzívně zajímá. Přišlo jí i několik otázek vyloženě na „tělo“. Na dotaz jak se ráda miluje a jakou preferuje polohu Šárka neprozradila nic s tím, že toto je opravdu její soukromá věc. Na otázku, jestli se jí někdy při smutném příběhu ve studiu neřinuly slzy do očí odpověděla: „Člověk si mnohdy uvědomí, jak malicherné problémy vlastně řeší sám a pokládá je za nesmírně důležité. Největší pocit bezmocnosti jsem měla u tématu - Zemřelo mi dítě. To byl stav totálně neřešitelné situace a možná jedné obrovské životní zkoušky.“ Martin přiznal to, že při live vysílání je často „vykulenej“ a překvapenej, co jeho hosté řeknou nebo provedou.


Zajímají vás další věci, na které odpovídali? S kým kdo chodí, jak jsou jejich vztahy vážné a jak ne? Podle čeho si vybírají témata do svých talk show? Co je zaskočí a čeho se nebojí? Proč dělají zrovna Áčko? Jak vycházejí se svými bývalými kolegy? Jak je ovlivňuje popularita? Vše si můžete přečít v celém rozhovoru : http://rozhovor.zena-in.cz/

Reklama