Ze hřmotné ženy s nadváhou se stala pevná, štíhlá a vysportovaná kráska. Úbytek kil se projevil nejen na její postavě a oblečení, ale také na sebevědomí. Hubnutí jí prospělo. Srší energií a je samý úsměv. Zeptala jsem se Květy, jak se cítí na konci projektu

Jaký máte ze sebe pocit na konci hubnoucího projektu?
Jsem nadšená a mám velikou radost z výsledku. Cítím se moc dobře, jsem plná energie.

hubasa1.jpg 
Kolik jste zhubla?
Zhubla jsem 13 kg. To je skvělý výsledek.
 
Spojila jste hubnutí s pohybem? Budete v něm pokračovat?
Pohyb jsem zapojila, chodím 3– 4x týdně do fitka a střídám kardio se silovým tréninkem. I nadále budu se cvičením pokračovat, začalo mě to velice bavit a obzvlášť teď, když vidím výsledky.  Cvičila jsem i před hubnutím, ale efekt je vidět až teď po úpravě jídelníčku.
 
Co Vám přinesla změna váhy?
Musela jsem si přikoupit oblečení, protože to staré už mi je hodně velké. Je hezké chodit po obchodech a nakupovat věci, které vám předtím nebyly. Dívám se po jiných modelech a kouscích, protože už se nemusím zahalovat, ale můžu si vybrat vypasované věci, ve kterých se teď cítím dobře. Když se svlékám v převlékací kabince, upřímně se raduju, že 13 kg tuku je pryč.

 hubasa2.jpg
Co na to Vaše okolí?
Mé okolí reaguje pozitivně, moc mě to těší a dělá mi to dobře. Dokonce se ke mně se zdravou stravou přidala další kamarádka a ostatní kolegyně z práce.
 
Jak prožíváte konec hubnoucího projektu? A jak bude vypadat Váš jídelníček bez diety?
Beru to jako obrovský úspěch, sama bych to nedokázala. Hodně mi pomohly moje hubnoucí parťačky, se kterými jsme se společně do hubnutí pustily s velkou vervou. Je to velká podpora, mít si s někým o svých pocitech popovídat, vědět, že mi někdo rozumí a prožívá stejné věci, krize, euforie. Tato pomoc mě nakopla a doporučuji to.  Co se týká jídelníčku po dietě - budu dodržovat pravidelnou a zdravou stravu, a samozřejmě i pohyb.
 
Máte nějaký vzkaz, pro ostatní čtenářky, které s hubnutím váhají, ale vadí jim nechtěná kila? Jak proteinová dieta funguje?
Můžu jen doporučit všem čtenářkám, které nemají pevnou vůli, aby samy dodržovaly pravidelnou stravu. KetoDiet naučí pravidelnosti, srovná metabolismus a nastartuje ketózu. Potom kila letí dolů raz dva. A co je nejdůležitější, ten pocit, že jste to dokázala. Že se cítíte skvěle a nemáte špatnou náladu ze své postavy. Najednou se za vámi otáčí chlapi, protože se usmíváte a jste pozitivní.
 hubasa3.jpg

Blíží se svátky, Jak se na ně chystáte? Jak si je užijete?
Na svátky se sejdu s celou rodinou, už se moc těším.
 
A co sváteční jídla? Nebojíte se, že budete jíst vše, co svátky nabízí?
Tak toho se nebojím, samozřejmě, že si malinko zahřeším, ale nemyslím si, že to budu přehánět. To, co jsem dokázala, je pro mne důležitější.
 
Moc děkuji Květě za rozhovor a mám velkou radost z jejího úspěchu!

Reklama