První příspěvek přišel ihned po vyhlášení tématu. Čtenářka Květa se už nemohla dočkat, až nám poví pohádku o zelené žábě :)

Dobrý den, posílám příspěvek k tématu vlasy.

Skvělé téma, mohla bych psát romány,ale napíšu vám jednu pohádku o zelené žábě,kterou dokonce i políbíl princ :)

Poprvé jsem se začala barvit asi v 16. Tatík z toho nebyl dvakrát nadšený, ale protože mamka je kadeřnicí, mávl nad tím rukou.Ale znáte to, kovářova kobyla…, na všechny měla čas jenom mě vždycky odbyla slovy, počkej v sobotu, počkej v sobotu, až už bylo těch sobot na půl roku.

Bylo to v červnu, to si pamatuju, protože začátkem července jsme měli jet na dovolenou do Bulharska. Moje vlasy jsou světle hnědé, taková ta typická nudná barva. K moři jsem chtěla jet jako „svůdná blondýna“, Tak že se nabarvím sama. Kamarádka mi poradila odbarvovač, málem mi shořely vlasy, tatík nadával jak špaček , mamka jen : nech ji. Asi měla výčitky, že si na mě neudělala čas ani před tím odjezdem k moři.

Měla jsem na hlavě něco mezi bílým chemlonem a pochcanou slámou. Ale když se na mě na hranicích usmál první cizinec, věděla jsem, že jsem určitě šmrncovní. Ale ne dlouho, jen do té doby než jsem vlezla do moře, moje vlasy najednou dostaly zelený nádech, vypadala jsem jak zelená žába. Běžela jsem za mamkou, co mám dělat, ale ta že mě v Bulharsku barvit nebude, nebude utrácet za barvy a mám počkat až na doma. Celou dovolenou jsem chodila v kšiltovce nebo slamáku. Jednou jsem ho ale nějak zapomněla, zrovna když do střediska kde jsme bydleli přijeli nějací Němci a Holanďani, mladí kluci na motorkách. Na hlavě měli všechno možné, včetně fosforových barev, to jsem tehdy viděla poprvé v životě. Ti byli z mých zelených vlasů hotoví, teda hlavně jeden, který mě dal při odjezdu i pusu na rozloučenou. Třeba to byl princ? Ale já jsem zůstala žábou až do příjezdu domů. Mamka mě od té doby barví pravidelně už několik let, ale už nikdy na blondýnu. Teď mám tmavý mahagon a jsem s tou barvou moc spokojená.

Ženy, noste na hlavě to co se vám líbí, ale dávejte pozor na cestu do moře :)

Vaše Květa

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

________________________

Milá Květo, děkuji za veselou pohádku po ránu. Škoda, že si vás ten princ neodvezl. V Holandsku nebo i v Německu mají kvalitní „i ty fosforové“ barvy :)
Přeji pěkný den a pozdravujte maminku ))
Saša

Dnes máme krásné ženské téma: Vlasy / Jakou nejhorší šílenost jste kdy měla na hlavě?

  • Barvíte se? A sama nebo u kadeřnice? (holičky)
  • Stříhala jste se někdy i sama?
  • Volíte letos nový jarní sestřih?
  • Líbí se vám dlouhé nebo krátké vlasy?
  • Po jakých vlasech jste toužila a ono nic?
  • Jste spokojená se svými vlasy?
  • Češete si drdoly?
  • Vyhovuje vám ježek?
  • Mluví vám manžel, partner, přítel do vašeho účesu?

To je rozsáhlé téma.
Pište prostě vše, co chcete – a klidně posílejte i fotografie!

redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu s pisatelek odměním pěkným dárkem: vlasovou kosmetikou GLISS KUR , obsahující šampon a zábal. (můžu potvrdit - obojí výborné)

vlasy

Reklama