Milá Květo, jak se vám daří a hubne? Pochlubíte se aktuálními výsledky při hubnutí s proteinovou dietou?
Mám se výborně a cítím se dobře. V pátek jsme se setkaly s výživovou poradkyní KetoDiet Martinou Dvořákovou, vážila nás a zjišťovala pokroky. A hle, moc nás chválila. Já mám úbytek na váze 8 kg, tuky jdou dolů, svalová hmota roste a pitný režim je také v pořádku. Mám pocit, že tělo jako by také omládlo. Úplně mne to nabilo a mám radost, jak to krásně jde.
Začínáme 8. týden, takže už si připravuji jedno normální jídlo denně. Hlad celou dobu proteinové diety nepociťuji, což mě mile překvapilo. Chodím pravidelně cvičit a už to pro mě není takový problém jako předtím. Naopak, pohyb se stal součástí mého života.  

Co teď tedy jíte a jak vypadá váš jídelníček?
Mám velký výdej energie hlavně při cvičení, takže 5x denně proteinová jídla a nápoje KetoDiet a jedno normální jídlo. Vybrala jsem si koktejly, polévky, tyčinky a kaše.

Co vám dosavadní změna přinesla?
Velice dobrý pocit a spoustu energie. Dokonce jsem si už musela koupit i nové oblečení. Moje okolí je velice překvapené, že dieta takhle funguje, i když tomu ze začátku nevěřilo. Jediné, z čeho si dělají srandu je, že jsem zhubla i v prsou, beru to ale s humorem. Inspirovala jsem své okolí. Ostatní vidí, jak jsem pozitivní a jak je dieta úspěšná. Dvě kamarádky si dokonce ketodietu také objednaly. Z toho mám velkou radost a přeju jim, aby měly stejně krásné výsledky jako já.

Jaké jsou vaše další kroky a cíle?
Přála bych si dostat dolů ještě cca 5 kg a potom udržovat váhu sportem a pravidelnou zdravou stravou.

Co se vám ve spojení s dietou a hubnutím v poslední době stalo? Nějaká vtipná historka?
Ano, ráda se s vámi o ni podělím. Chodím pravidelně 1x za měsíc s kamarádem do hospůdky na vínko a večeři. Nedávno jsem tam s ním opět zašla, ale tentokrát jsem si  objednala vodu s citrónem a salát. Číšník vyvalil oči, chvíli mlčel a pak překvapeně řekl, že mě opravdu nepoznává. (smích)
Pomáhá vám, že hubnete společně s Radkou a Gábinou? Staly se z vás hubnoucí parťačky?
Je to super, hodně často si píšeme a sdělujeme si navzájem, co děláme, co jíme, jak jdou kilogramy dolů nebo jestli se váha zastavila… Připojuje se i výživová poradkyně Martina, která nás všechny koriguje a radí v případě, že potřebujeme podpořit. Je to velká pomoc. To, že na to nejsem sama, je vážně skvělý pocit.

My všem držíme palce a těšíme se na jejich výsledky s dietou KetoDiet www.ketodiet.cz

Reklama