Jana Mikešová tvořící pod značkou MIK zaujala produkty ze své nové kolekce No.10 / 2019-20. A jak už je pro MIK charakteristické, nabídla široký výběr pletených modelů. Kolekci dominují oversize střihy svetrů kontrastující se zavinovacími šaty podtrhujícími ženskou siluetu a pletené doplňky. Z možné škály barev Jana Mikešová využila hlavně přírodní a pudrové tóny, temně zelenou a výraznou hořčičnou.

Česká návrhářka Lucie Komárková zaujala na Designbloku aktuální kolekcí podzim-zima 19/20. Inspirací pro ni byl les, a proto se nese v přírodních tónech, v barvách jehličí, smůly, jílu a mlhy. Vybarvena je v tónech tmavě zelené, rezavé a černé. Luciina tvorba, charakteristická romantickým minimalismem, stojí na základech dokonalého řemeslného zpracování a použití kvalitních přírodních materiálů.

Značka Sabina Rich, typická výrobou ortopedické obuvi z recyklovaných materiálů, zazářila vedle tenisek i unikátními lodičkami. Nová kolekce obuvi designérky Sabiny Sádkové byla vyvíjena společně s českými pediatry a Českou podiatrickou společností. Použité materiály jsou nesmírně kvalitní a obuv je vyráběna ručně.

Kvartýr shop & studio má ve svém repertoáru i šperky, konkrétně značku Buchy založenou Barborou Bucharovou a Barborou Papírníkovou. Jejich ikonickými produkty jsou sice šperky, ale vyrábí například i pásky. To všechno z lan a provazů. Buchy definuje používání materiálů naprosto netypických pro módní průmysl. Každý kus je vyráběn ručně a jedná se vždy o originál.

Lucie Telecká, stojící za značkou L/U Leather Utilities, se ve své tvorbě zaměřuje na výrobky z prvotřídní italské hovězí usně. Lucie dodržuje tradiční rukodělné postupy a zakládá si na tom, že její výrobky mohou díky nadčasovému designu a kvalitnímu zpracování sloužit svým majitelům roky. Na Designbloku předvedla novinky v podobě malé peněženky ve velikosti přesně do kapsy s oddílem na bankovky a karty a kabelky inspirované takzvaným nessesérem.

Prezentaci Kvartýru na Designbloku svými květinovými instalacemi a závěsnými květníky doplnila značka Plantárium.

Kvartýr shop & studio:

Kvartýr 1 –  Kabát : Lucie Komárková – 10900,- , Peněženka : Leather Utilities – 3690,- , Šály : MIK – Jana Mikešová – 2400,-, Pásek : BUCHY – 1490,- , Květinová výzdoba : Plantárium, Klobouk : La Modista – 3900,-


Kvartýr 2
– Zavinovací svetr : MIK – Jana Mikešová – 3900,-, Kabelka /ledvinka : Leather Utilities – 5700,-


Kvartýr 3
– Závěsné květníky: mPlantárium – 350,-

Kvartýr 4 – Svetr : MIK – Jana Mikešová – 8000,-, Sukně: Lucie Komárková – 3290,-Květinová instalace : Plantárium

Kvartýr 5 –  Šaty : Lucie Komárková – všechny 4490,-, Ortopedické tenisky : Sabina Rich –
3790,- , Kabelka : Leather Utilities – 16500,- , Náhrdelník : BUCHY – 1290,- , Stojany na květináče : Plantárium – 1500,-/ks , Klobouk : La Modista – 4400,-

Kvartýr 6 – Rolákové merino šaty : MIK – Jana Mikešová – 4500,-, Klobouk : La Modista –
4400,- , Náhrdelník : BUCHY – 1490,-


Kvartýr 7
– Rolákové merino šaty : MIK – Jana Mikešová – 4500,-,Kabát : MIK – Jana Mikešová – 8900,-, Šály :MIK – Jana Mikešová – 2600,-,Ortopedické lodičky: Sabina Rich – 3690,- , Stojany na květináče : Plantárium – 1500,-/ks , Kabelka : Leather Utilities – 8800,-

Reklama