Kvalitní spánek je základem naší pohody. Vždyť prospíme třetinu našeho života. Proto je důležité nejen, jak spíme, ale i v čem spíme. PENNY nyní až do konce roku nabízí ve své věrnostní akci exkluzivní kolekci polštářů, peřin a dek NATURTEX.

Připravili jsme akci, která tu ještě nebyla. Přikrývky i polštáře NATURTEX mají unikátní antibakteriální úpravu, která zajišťuje spánek v čistším, a tedy zdravějším prostředí. Kolekce zároveň zahrnuje i výrobky z paměťové pěny pro správnou oporu páteře. Věřím, že si vybere každý, protože jsme nezapomněli ani na děti, a pro některé to může být i hezký vánoční dárek, neboť naše akce poběží až do konce roku,“ říká Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu PENNY.

pen.jpg

Unikátní technologie
Výrobky NATURTEX jsou ošetřeny unikátní technologií BI-OME, která ničí mikroorganismy a brání jejich vzniku a množení, snižuje množství roztočů a zajišťuje tak antialergický účinek. Přitom tyto vlastnosti nesnižuje ani opakované praní. V rámci věrnostní akce PENNY nabídne celkem 11 druhů výrobků od polštářů, a to i těch z paměťové pěny, praktických peřin pro letní i zimní období, až po svrchní matraci z paměťové pěny či přehoz na dvoulůžko. Kolekce obsahuje i peřiny do dětských postýlek a také dětské deky s plyšovými hračkami.

Slevy až 80 %
Akce NATURTEX začala na všech prodejnách PENNY ve čtvrtek 21. října a potrvá až do 5. ledna 2022. Získané body pak bude možné uplatnit ještě o týden déle. Slevy získá zákazník za každých 10 bodů ve své sběratelské kartičce, přičemž 1 bod dostane za každých 200 korun nákupu v PENNY, a další lze získat nákupem partnerských výrobků z aktuálního letáku. Jednotlivé produkty NATURTEX je možné pořídit i bez bodů, a to za plnou cenu. Akce platí až do vyprodání zásob v jednotlivých prodejnách PENNY po celé republice.

6172a1ff22785obrazek.png

Reklama