5a6f3af7da46fobrazek.pngKvalita vlasů se v průběhu života mění. Podepisuje se na nich nejen věk a dědičnost, ale také váš zdravotní stav a především péče, kterou jim věnujete. Vlasy poškozuje příliš časté česání, kulmování a žehlení, vysoušení horkým vzduchem, nešetrné barvení či trvalá ondulace. Negativní vliv má na jejich kvalitu také působení hormonů, ať už je to po porodu, v době kojení nebo například v období menopauzy. Ve výsledku mohou být vlasy zdrojem nepříjemných pocitů i ztráty sebevědomí. Řešení přitom existuje.      

Poškozené vlasy potřebují přípravky se speciálním složením

Péče, kterou vlasům věnujete, se odráží na jejich kvalitě. Zajímáte se o složení přípravků na vlasy, které používáte? Pokud řešíte s vlasy nějaký problém, je dobré se spolehnout na speciální produkty, které pomohou vašim vlasům se rychle vzpamatovat.

Jak se ve složení orientovat? Poradíme vám: Ve složení by neměly chybět výživné látky, jako je panthenol (vitamin B5), pšeničné bílkoviny či ovesný extrakt, které posilují strukturu vlasů a pomohou zabránit jejich dalšímu lámání a třepení konečků. Nezapomínejte po umytí používat kondicionér pro poškozené vlasy. Tyto 5a6f3b43984f4obrazek.pngpřípravky totiž působí tak, že uzavřou vlas po použití šamponu a ochrání jej před dalším poškozováním. Pokud budete používat šetrnou a kvalitní kosmetiku, vlasy si můžete mýt tak často, jak je třeba, bez obav klidně i každý den. Používejte přitom vlažnou vodu, která nevysuší vlasovou pokožku, a dbejte na šetrné zacházení.

Kvalitní péče, po které touží poškozené vlasy

Naším tipem na kvalitní péči, které dodá poškozeným vlasům potřebné látky a postará se o jejich vzpruhu je revitalizující proteinový šampon a kondicionér pro poškozené vlasy od značky Revalid. Jedná se o vysoce účinné a dermatologicky testované produkty, vyráběné ve Švýcarsku podle speciální receptury. Vlasová péče Revalid obsahuje aktivní složky a vitaminy, přírodní výtažky z ovsa a pšeničných klíčků a alantoin, který zklidňuje podrážděnou vlasovou pokožku a podporuje obnovu buněk v pokožce. Revalid je vhodný pro muže i ženy a pro všechny typy vlasů, a to především k péči o poškozené a nadměrně vysušené vlasy a vlasy se sklonem k řídnutí. Jeho používání vlasům celkově prospěje.

Více informací hledejte na www.revalid.cz

5a6f3b0e5993fobrazek.png
Probíhající testování


V redakci tyto přípravky Revalid testujeme, rádi vás seznámíme s naší zkušeností. Sledujte rubriku Testy (klikněte zde)

Reklama