Při jízdě autem je důležité, aby se dobře najedl řidič i všichni ostatní v autě. Nikdo přece nechce řídit s kručícím žaludkem. A vézt v autě hladové pasažéry také není žádná radost.

Naštěstí je na českých silnicích spousta možností, kde zastavit na odpočinek i občerstvení. I na čerpacích stanicích můžete kromě paliva nabrat i sílu a energii na další jízdu.

Oblíbenou pochoutkou, kterou si zde zákazníci mohou dát, je hot dog. Děti párky v rohlíku zbožňují, někteří dospělí ale mívají pochyby o tom, z čeho jsou vlastně párky vyrobené. Obavy ale nejsou na místě u hot dogů ve Fresh Corneru na čerpacích stanicích MOL. Vyrábí je totiž česká rodinná společnost Steinex z Kuřimi.

649ed640ee79bhot-dog.jpg

Kvalitní párek musí křupnout
Párek v rohlíku je tradiční pochoutka, kterou zbožňují hlavně děti. V Čechách se přitom začala prodávat nejspíše až v roce 1972, v Českých Budějovicích. Důležitější ovšem je, jak poznat kvalitní párek vyrobený z opravdového masa namísto náhražek a dochucovadel. Dobrý párek by měl při zlomení hlasitě křupnout.

Právě takové vyrábí Steinex pro čerpací stanice MOL. Párky z Kuřimi jsou unikátní například tím, že maso v nich není mleté, ale sekané. Díky tomu získávají chuť přímo ze šťávy masa. Rozdíl oproti nekvalitním párkům vyráběných z odřezků a dochucovadel proto poznáte už na první kousnutí.

Všechno maso, které Steinex používá, navíc pochází od certifikovaných dodavatelů a všechny používané suroviny prochází přísnou kontrolou kvality. Hot dogy na čerpacích stanicích MOL proto – na rozdíl od běžných párků v rohlíku – neobsahují sóju, pšeničné škroby ani rostlinné náhražky.

V roce 2017 společnost otevřela nový výrobní závod, který je jedním z nejmodernějších v České republice. Párky proto v prostředí s těmi nejvyššími hygienickými standardy a za využití nejmodernějších technologických postupů.

649ed66c1a6d9Rodina-v-aute.jpg

Výběr chutí pro velké i malé
Na výběr je navíc z celé řady příchutí – od klasických přes sýrový až po unikátní hot dog XXL se štýrskou klobásou. Štýrský párek je originální recepturou společnosti Steinex a obsahuje 98 procent masa. Pro ty, kteří mají rádi ostré, je v nabídce hot dog s chilli nebo speciální hot dog XXL s čedarem a jalapeňo. Ten si vybrali jako limitovanou edici sami zákazníci.

MOL ale myslí i na děti, a proto na léto připravil další speciální edici, a to kuřecí párek. Ten chutí připomíná grilované kuře, takže si na něm jistě pochutnají i dospělí. Navíc není vyráběný z drůbežího separátu, jak je u kuřecích párků obvyklé. Společnost Steinex se snaží jejich pověst zlepšit a vyrábí je z kvalitního masa, konkrétně ze stehenních a prsních řízků.

Pokud tedy budete na cestě s dětmi na prázdniny váhat, kde se s nimi zastavíte na jídlo, je Fresh Corner jasnou volbou. Vy si tam můžete kromě jídla dopřát i kávu na posilněnou před další cestou, případně době i dětem dopřát i něco sladkého.

649ed6a159920Cerpaci-stanice.jpg

Výhody s MOL Move
Výhodou Fresh Corner je i to, že v něm můžete získat slevu díky aplikaci MOL Move. Už při registraci do aplikace získáte jednu kávu zdarma. Za body nasbírané například za tankování a další nákupy pak můžete získat slevy nebo další akce.

Ať už tedy vyrážíte kamkoli, nenechte se zaskočit kručením v břiše. Zastavte na čerpací stanici MOL, ochutnejte český párek z Kuřimi a uvidíte, že vám rázem bude zbytek cesty utíkat lépe.