Le Creuset

Pokud rádi vaříte a stolujete, brzy zjistíte, že s kvalitním nádobím to jde lépe, jednodušeji a úspěch je téměř zaručen. Jídlo se tak snadno nepřipálí, šetříte energii a s dokonalým hrncem či pánví navíc dosáhnete lahodně křehoučkého masa či křupavé zeleniny, která bude stále připomínat čerstvou.

Profesionální kuchař ví, že vynikajícího menu lze docílit jen s vysoce kvalitním nádobím. Přesně takové, pocházející z Francie, země, kde chutné jídlo patří k dobrému životnímu stylu, představuje nádobí značky Le Creuset. Již od pohledu krásné nádobí se snadno stane ozdobou každé kuchyně a stolu. Skrývá v sobě kvalitu letitých zkušeností a lásky k vaření. Pýchou Le Creuset jsou především litinové hrnce, pekáče a pánve s důmyslnými, praktickými vychytávkami. Zrychlují přípravu pokrmů, spoří energii a dokážou zachovat a rozvinout lahodnou chuť potravin. Litinovou řadu doplňuje typická kamenina pro pečení a zapékání, která je nejen krásnáLe Creuset a barevná, ale především kvalitní, odolná v troubě do 260˚C, v mikrovlnné troubě i v myčce. To však zdaleka není všechno z nabídky značky Le Creuset. Celý sortiment naleznete v prvním obchodě této značky v České republice, v pražském outletovém centru Fashion Arena Outlet Center v Praze - Štěrboholích, kde vám ochotný a zkušený personál rád výrobky Le Creuset představí, prozradí tajemství úspěchu každého kousku a poradí při výběru. A i když kvalitní nádobí i něco stojí, s outletovými cenami ušetříte vždy minimálně 30 %. I proto se budete ze svého nákupu dlouho radovat.

Kouzlo litinového nádobí a kameniny dobře znaly již naše babičky, pozdější moderní vlna nerezového nádobí tyto materiály trochu upozadila. Dnes zažívají nový návrat oblíbenosti, a to jak v profesionální gastronomii, tak i v domácnostech. Z litiny se dá pořídit nádobí všech velikostí i typů a kromě zaručené kvality nabízejí hrnce, pánve a další také velmi hezký, barevný vzhled.

„Jsme velice rádi, že budeme moci naše produkty prezentovat i v outletovém centru Fashion Arena, je to naše první zkušenost s outletem v České republice,“ hodnotí spolupráci Lucie Králová, Store managerka Le Creuset a dodává: „V našem obchodě se zákazníci mohou těšit na bohatou nabídku sortimentu, jak klasické kulaté a oválné pekáče, tak rovněž rodinné hrnce, hrnce na dušení, rendlíky, pánve, a další, to vše za velmi příznivé, outletové ceny.“

Le Creuset

Litinové nádobí Le Creuset vyniká zejména těmito vlastnostmi:

  • Rovnoměrně se prohřívají až k samému okraji a dlouho udržují teplo
  • Díky schopnosti udržet teplo se jídla dají dovařovat při nízké teplotě, což přináší úsporu energie
  • Jsou stabilní a dají se používat na všechny typy sporáků i ploten
  • Mají nepřilnavý povrch a rychle reagují na změny teplot - nepřipalují se
  • Dají se využít i k zapékání v troubě
  • Odolný vnitřní a vnější smalt zaručuje jednoduché ruční mytí, mytí v myčce se nedoporučuje z důvodu zhoršení jasu barev.
  • Krásné barevné provedení

Le Creuset

Pražské outletové centrum Fashion Arena Outlet Center je největším outletovým centrem v České republice a nabízí po celý rok rozmanitý sortiment značkového zboží - od klasického a sportovního oblečení, přes obuv a doplňky, kosmetiku, hračky, až po vybavení domácností - za ceny minimálně o 30 - 70 % nižší oproti nabídce běžných obchodů. V nabídce jsou dokonce obchody s jízdními koly nebo fitness vybavením Olpran nebo kvalitní koupelnový textil a povlečení světoznámých značek Vossen a Billerbeck, či kuchyňské nádobí Le Creuset. Díky pestré nabídce sortimentu obchodů si v outletu vybere to „své" opravdu každý, a že je z čeho vybírat! Vždyť po dokončení druhé fáze výstavby se nabídka rozšířila na bezmála stovku obchodů.

Le Creuset

Fashion Arena Outlet Center

Fashion Arena Outlet Center je prvním outletovým centrem v Praze a po ukončení druhé fáze dostavby je i největším outletovým centrem v České republice. Byla otevřena 15. listopadu 2007, již po 8 měsících svého provozu přivítala miliontého zákazníka, letos v září pak návštěvnost překonala hranici čtyř a půl milionu návštěvníků.

Po dokončení druhé fáze v polovině října 2010 je návštěvníkům k dispozici téměř 100 outletových obchodů s renomovanými a kvalitními značkami módy, sportovního oblečení, obuvi a kožených doplňků, spodního prádla, módních doplňků, kosmetiky, hraček a potřeb pro domácnost např. Bushman, Dyrberg/Kern, Ecco, Gant, Gas, Lee Wrangler, Levi Strauss & Co., Mango Outlet, Pietro Filipi, Salamander, Samsonite, adidas, Alpine Pro, Hi-Tec, Mexx, Nike Factory Store, Puma, Reebok, Umbro, Hannah, Tchibo, Home&Cook, a mnoho dalších. Zajímavé doplnění standardní outletové nabídky představuje například cyklistické vybavení značky Olpran či kvalitní koupelnový textil. Nejnovějšími přírůstky jsou například značky Lacoste, Tom Tailor, Tommy Hilfiger, Le Creuset či Delsey.

Outletové obchody Fashion Arena Outlet Center jsou obchody přímo samotných výrobců značek, nebo jejich výhradních zástupců. Obchody slouží k doprodeji zásob, ať už z klasických obchodů nebo vzniklých z nadvýroby. Proto jsou značky schopné nabídnout výrazné slevy oproti cenám původním.

Fashion Arena Outlet Center garantuje ve svých obchodech minimálně 30% slevy oproti původním cenám zboží, každý den, po celý rok. Obchody však nabízejí i vyšší slevy. Každý zákazník má možnost provést si cenové srovnání přímo v místě prodeje - zboží je označeno cenou původní a cenou outletovou. Dodržování cenových pravidel centrum pravidelně kontroluje.

Po prvním roce své úspěšné existence se centrum rozhodlo realizovat druhou fázi výstavby, která byla dokončena v polovině října 2010. Rozšířením centrum získalo dalších 36 obchodních jednotek a prodejní plocha se zvětšila o dalších 7200 m2 na celkových 25 200 m2,. Developery druhé fáze projektu jsou, stejně jako u první fáze, společnosti TK Development a LMS Outlets.

Více informací na: www.Fashion-Arena.cz

Kudy do Fashion Arena Outlet Center?

Adresa centra:
Fashion Arena Outlet Center
Průmyslová 440
108 00 Praze 10 - Štěrboholy
Na Průmyslové ulici, přímo u sjezdu z Jižní spojky, směr Hloubětín.

Z konečné stanice metra A - Depo Hostivař jezdí do Fashion Areny zdarma kyvadlový autobus, odjezd každých 30 minut. Otevřeno denně od 10 do 20 hodin.

Reklama