To, že správná péče o zuby je základem ústní hygieny, víme asi všichni. Onemocnění zubů a dásní dokáže pěkně znepříjemnit život, a tak je lepší mu předcházet.

Společnost Gillette – vedoucí světový výrobce manuálních a elektrických zubních kartáčků představuje novinku, která vychází ze skvělé technologie manuálního zubního kartáčku Oral-B CrossAction.

Nový elektrický kartáček Oral-B CrossAction Power je bateriový zubní kartáček, který nabízí vysokou kvalitu za přijatelnou cenu.

Jako jediný kartáček kombinuje technologii CrissCross® vláken a výkonnost rotující hlavy PowerHead. Protilehlá, do přesného úhlu zakřivená vlákna pronikají hluboko do mezizubních prostor a účinně odstraňují plak. Hlava PowerHead rovnoměrně čistí celou plochu zubů – i těch hůře dostupných.

Díky tomu dokáže tento kartáček účinně odstranit plak a snížit riziko zánětu dásní. Výhodou tohoto elektrického kartáčku je štíhlá rukojeť, modelovaná ve stylu klasických manuálních kartáčků. Díky pogumování je povrch rukojeti měkký, kartáček neklouže a poskytuje opravdu pohodlné číštění.

Oral-B Cross Action Power umožňuje výběr měkkých nebo středně tvrdých vláken. Patentovaná Modrá vlákna Indicator® postupným blednutím signalizují, kdy je třeba hlavu kartáčku vyměnit. Snadnou výměnu hlavy zase umožňuje zařízení One-Touch.

Pokud si zuby čistíte dvakrát denně po dobu dvou minut, vydrží vám nový kartáček v provozu více než dva měsíce – a to na jednu AA Duracell® baterii.

Zakoupit si můžete tento supermoderní zubní kartáček ve čtyřech barvách: smaragdové, modré, fuchsiové a fialové.

Naše zuby si láskyplnou péči opravdu zaslouží. Potřebujeme je přece po celý život! Na kvalitním zubním kartáčku se proto nevyplatí šetřit. Investice takto vydaná se nám několikanásobně vrátí v podobě zdravých a krásných zubů, kterými se pak můžeme usmívat na své okolí.

Reklama