protože po takové hodině Zumby toho mám plné kecky...píše mimo jiné ve svém příspěvku naše čtenářka s nickem Hanula. Jakými sporty se ještě zabývá, to už se dočtete v jejím příspěvku

Sportování je pro mě někdy radost, někdy mučení - podle nálady a chuti jít si zacvičit nebo proto, že musím - ta kila jdou pořád nahoru. V zimě jsem hrozně líná a podle toho to tak vypadá. Oblečení moc neřeším.

Kdysi dávno jsem měla možnost, díky sponzorství naší firmy, chodit často cvičit k takovým „veličinám“ jakou jsou Šípková, Krejčík - ale ani tehdy jsem to oblečení moc neřešila.

Na jedné takové akci jsem se ptala kámošky, co to ty holky mají za tepláky - no ty jsi úplně mimo - to je největší výkřik módy - lambady.

Tak jsem prozřela..... Jedině, co řeším, jsou kvalitní boty - na těch nešetřím. Jinak nakupuji kalhoty v sekáči a na cvičení vezmu nějaké pohodlné triko.

I když musím říct, že v poslední době nejsou pro mě důležité ani ty boty - chodím na pilates a zdravotní cvičení a tam cvičím jen v ponožkách.

Občas ulítnu na zumbě a tam se ty boty zase hodí - ale musím vám říct po takové hodině Zumby mám toho plné kecky.....

Hanula

Milá Hanulo, ta zumba by mě zajímala, slyšela jsem o tom hovořit v superlativech

Text nebyl redakčně upraven

A co vy, milé ženy-in? Podělíte se s námi také o své zkušenosti s oblékáním při sportu?

Věnujete se zimním sportům? Jakým? Dbáte na to, abyste byla IN? Jak vypadá vaše výbava? Jak často ji obměňujete? Musíte mít všechno barevně sladěné?

Jak moc důležité je pro vás sportovní oblečení?

A co sporty „sálové?“ Chodíte do posilovny, na jógu, aerobik, nebo se věnujete jiné pohybové aktivitě? Jaké oblečení ke svému sportu potřebujete? Je pro vás důležité, jak při sportování vypadáte? Dává vám oblečení pocit sebejistoty? Už jste si kvůli sportu koupila něco hodně drahého na sebe? Pomáhá vám oblečení zvednout sebevědomí? Pomáhá vám k lepším výkonům?

Budu se těšit na vaše příspěvky a třeba i na fotky vašeho sportovního vybavení na adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy za svůj příspěvek?

Balíček revitalizační kosmetiky Planet Spa od Avon, který obsahuje, čistící krém, pleťovou masku a ampule pro regenaraci vaší pleti

dárek

 

 

Reklama