Módní průmysl prakticky praská ve švech. Nabídky zboží jsou obrovské, výběr nekonečný a nadšení zákazníků bezmezné. A přestože většina z nás má své favority, ať už se jedná o boty, oblečení nebo doplňky, občas je fajn objevit něco nového, jiného a jedinečného.

A přesně tohle všechno je Electric. Teď by měli zbystřit všichni fandové stylových slunečních brýlí, nepřehlédnutelných hodinek nebo milovníci zimních sportů.

Představte si kalifornskou pláž, opálené surfaře ve vlnách, krásné holky v denimových šortkách, léto, slaný vzduch, den, po kterém touží snad každý z nás...tohle všechno (a mnohem více) je Electric. Lifestylová značka Electric vznikla v roce 2000 pod taktovkou Bruce Beache, Kipa Arnetta a Mika Cartera. Říká se, že tato trojka stojí u zrodu optické revoluce. Ať už je to jakkoliv, pravdou je, že jejich sluneční a snowboardové brýle jsou spojením perfektní kvality a skvělého designu.

Možná, že není Electric podobně „profláknutý“ jako jiné nejmenované značky, ale o to větší pozornost by se mu mělo teď dostat. Za těch patnáct let na trhu si ve světě získal neskutečnou oblibu, rozšířil svůj sortiment o pánské oblečení a doplňky, instagramový profil je radost sledovat a bonus pro některé třeba bude, že si stále drží jakousi jedinečnost a skvělou obchodní filosofii.

Reklama