Kdo by si rád nepochutnal na nějaké zdravé, mléčné pochoutce, třeba jogurtu.


Aby jogurt chutnal opravdu lahodně, rozplýval se na jazyku a ještě prospěl našemu zdraví, musí být vyroben z těch nejkvalitnějších surovin za použití nejmodernějších technologií a pod neustálou přísnou kontrolou odborníků. Jen tak lze dosáhnout prvotřídní kvality jogurtů a maximální spokojenosti zákazníků. K takovým výrobkům patří bezesporu i jogurty od firmy Meggle.


A aby byly uspokojeny stále rostoucí požadavky zákazníků, má společnost Meggle ve své nabídce širokou paletu značkových jogurtů, které zachutnají i těm nejmlsnějším jazýčkům.

 

Jogurty CLASSIC vám přinášejí čerstvé rozmixované ovoce nebo čokoládu vmíchané do kvalitního jogurtu. Nabízejí klasickou představu přesného mixu chutí: jahody, borůvky, meruňky, čokolády a vanilky. Základem všeho je samozřejmě i nabídka bílého jogurtu.

 

Pro milovníky velkých kousků ovoce jsou určeny jogurty Meggle FRUITY, které přinášejí ovocné potěšení po celý rok. Vychutnat si můžete jeho lahodnou krémovou chuť s velkými kousky ovoce ve variantách broskev/nektarinka, hruška, ostružina, černá třešeň a jahoda.

 

Pro všechny z vás, kteří neodoláte pravému potěšení ze smetanového jogurtu, jsme přichystali jogurty MAESTRO de LUXE. Dokonalá krémová chuť spolu s lahodnými příchutěmi (jahoda, stracciatella, čokoláda a jablečný závin) Vám pomůže zapomenout na starosti všedního dne.

 

Zkrátka modrý trojlístek Meggle je již 120 let zdokonalující se tradice v získávání toho nejlepšího z mléka, mezinárodní zárukou kvality a znamenitosti mléčných výrobků.

 

Nyní pro vás jogurty Meggle připravily soutěž o spoustu dárků. Každý týden jsou ve hře jiné, takže si můžete vybrat, o který hrát. Pochutnejte si na lahodných jogurtech Meggle, sbírejte víčka a vyhrajte skvělé ceny. Čím více pošlete víček, tím více vyhrajete. Bližší informace získáte na stránkách www.meggle.cz.

 

A když už budete brouzdat po webových stránkách Meggle, určitě se nezapomeňte podívat do sekce novinek. Nepochybně vás zláká celá řada dalších skvělých výrobků, zejména pak grilovací a bylinkové máslo, které se určitě během letních měsíců stane nedílnou součástí vašich grilovacích párty. Milovníci kávy, převážně pak ti, kdo mají rádi cappuccino a další kávové speciality, přivítají kvalitní mléčnou pěnu ve spreji Meggle Cappuccino Top, jedinečnou na našem trhu. No a  ztělesněná lehkost nejznámějšího čerstvého hrudkovitého sýra Cottage Cheese Meggle si zaručeně i díky své široké nabídce příchutí získá přízeň mnohých gurmánů. Naštěstí!