Výrobky vídeňské firmy Manner, celosvětově uznávaného výrobce oplatek a čokolády, se staly symbolem vídeňské kultury a životního stylu. Díky rodinné tradici, přetrvávající více než 125 let, si získaly své stálé místo v oblibě mezi spotřebiteli. Receptury jednotlivých výrobků zůstávají nezměněny. A rovněž u novinek, které Manner každoročně uvádí na trh, firma dbá na použití surovin té nejvyšší kvality. Díky tomu si například výrobu kakaa firma zajišťuje zcela sama, a to včetně pražení kakaových bobů. Přes stále zvyšující se tlak na cenu, firma nikdy ve své historii nepřistoupila ke snížení kvality svých výroků. Spotřebitelé naleznou výrobky Manner ve všech zemích i obchodech na celém světě ve stejné kvalitě.

manner„Všechny produkty společnosti Josef Manner & Comp. AG obsahují pro všechny trhy identické suroviny uvedené v seznamu přísad. A například receptura řezů Manner Neapolitaner se už po mnoho let nemění, nezávisle na cílovém trhu, zemi nebo klienta. Řezy Manner Neapolitaner jsou pro všechny cílové trhy vyráběny v identickém složení ze stejných surovin,“ uvádí Thomas Gratzer, člen představenstva Josef Manner & Comp. AG.

Společnost Josef Manner & Comp. AG je tradiční rodinnou firmou, které prodává výrobky ve vysoké kvalitě. Kvůli vysokým požadavkům na kvalitu je veškerá čokoláda vyráběna tzv.  in-house, a to počínaje pražením kakaových bobů. Oplatky Neapolitaner jsou tradiční, nejprodávanější produkt společnosti a staly se symbolem vídeňské kultury a životního stylu. Oplatky Manner jsou vyrobené z pěti vrstev oplatek plněných čtyřmi vrstvami jemného lísko-kakaového krému, který obsahuje vysoký 12 % podíl lískových ořechů v krému. V souladu s firemní kulturou a zárukou kvality se oplatky Manner vyrábějí bez umělých barviv a konzervačních látek.

Přestože je Manner tradiční rodinnou firmou s výrobky vyráběnými osvědčenými recepturami přes 125 let, přináší každý rok svým zákazníkům nové chutě, tvary nebo balení. Ne jinak je tomu i v letošním roce. Rovněž u novinek hraje kvalita a použití surovin té nejvyšší kvality velkou roli.

www.manner.com/cs

logo

Čtěte také: