To jsem byla základce 5.třídě. Chodili jsme spolu do třídy a on, jmenoval se Vašek, se při hodině zeměpisu na mě obrátil s dotazem, jestli bych s ním chtěla chodit. Nějak jsem netušila co to obnáší, nicméně mi to přišlo vznešené a tak jsem kývla. Byla jsem raubíř, víc s klukama než s holkama a právě s klukama jsme chodili do nedalekého lesa stavět bunkry. Muselo to být někdy v zimě, protože si vybavuju všude sníh, ale ani ten nám nezabránil ve výletech do lesa. Šla jsem já, on a pár dalších kluků. Při zpáteční cestě se ke mně přitočil jeden z jeho kamarádů, že by mi chtěl dát Vašek pusu. Zatočila se mi hlava tou představou a samozřejmě souhlasila. Postavili jsme se proti sobě a musím říct, že ostatní kluci se decentně otočili zády, takže vytvořili dojem relativního soukromí. Ani jeden jsme neměli páru co dělat, nakonec se ke mně naklonil a jednu mi lípnul. Byla to naše první a poslední pusa, hned druhý den se rozhodl chodit s jinou mojí spolužačkou.

A ten opravdový francouzák? Tak to mě učil na táboře jeden praktikant. Já tam byla taky jako praktikantka. On se mi líbil, ne že ne. Večer jsme chodili na procházky. Jednou jsme si sedli pod strom, ja se schoulila v jeho náručí a on mě políbil. Dobýval se mi jazykem do pusy, kterou jsem urputně držela zavřenou. Pochopil, že je to pro mně první polibek a začal s instruktáží. Doporučil mi pootevřít pusu, měla jsem víc hýbat jazykem a zkusil to znovu. Začala jsem se pro změnu dusit nedostatkem vzduchu, nějak mě v tu chvíli nenapadlo dýchat nosem. Chtělo to ještě pár večerů tréninku, ale nakonec jsem to zvládla celkem obstojně. Nicméně táborem naše snažení naštěstí skončilo. On byl stejně takový doktor Jekyl a pan Hyde, přes den mě ani nepozdravil a v noci by mě samou láskou umačkal. A potom se vyznejte v chlapech.

Dneska už líbání zvládám přímo bravurně se svým mužem a dokonce i naše 9ti měsíční princezna umí príma francouzáky :)

Hodně příjemných učitelů líbání

kůzle

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

 


GoldwellJooo, tábory !!! To by bylo na samostatné téma. Já jsem ve svém životě absolvovala jen jeden a místo takovýchto zážitků jsem se celou dobu snažila chránit svého bratra před šikanou ostatních! No, neměla jsem to smůlu?

Jak na první polibek vzpomínáte vy? Jaké byly vaše dojmy, pocity a jaké jsou vzpomínky teď? Líbilo se vám to vůbec, nebo jste si v tu chvíli říkala, tak tohle už nikdy! Kde se to stalo?

Vynechme ty první dětské polibky...

Napište mi na redakce@zena-in.cz.

Nejmilejší příspěvek odměním pěkným balíčkem profesionální vlasové kosmetiky Goldwell v hodnotě 1000 Kč! Máte se na co těšit. Tak se rozvzpomínejte a napište mi váš zážitek, ať byl jakýkoliv!

Těším se!

Reklama