Dobrý den redakce i vy všichni ostatní,

s tématem návštěvy mě napadli jedni naši známí, co čas od času přijdou. Většinou tak, že volají cca hodinu předtím, než dorazí. To potom nastává hektický úklid toho co vytahají děti. Vy co máte malé děti to určitě znáte, že uklízet s nimi nemá moc cenu a dělá se to tak snad jen večer, kdy už jdou do postele a vy víte, že ten den už nic nevytahají. Během dne tak jen nohou odhrnuju hračky pod nohama. Ale zpět k návštěvě.

Já když někam jdu na návštěvu, vždy sebou nesu alespoň nějakou drobnost, ať už to jsou sušenky, džus, brambůrky ... prostě jakékoliv mlsání, nejspíš ve víře, že navštěvovaný nic podobného doma nemá, tak aby se necítil hloupě a měl co nasypat jako pohoštění na stůl. Tihle naši známí nikdy nic nepřinesli, nicméně vždy zbaštili vše, co se jim předložilo. Až jednou při jedné návštěvě, pro mě neuvěřitelně,  donesli Karlovarské oplatky. Mám je ráda, tak jsem se těšila jak si dám některý den do nosu. Ovšem když jsem je rozbalila, s šokem jsem zjistila, že některé ty oplatky jsou okousané a vcelku tam byly snad jen 2.

Snad měli chudáci cestou k nám takový hlad, že si dali předkrm už v metru, fakt nevím. Ale když se občas ohlásí s návštěvou, většinou manželovi než mně, vždycky ho vybízím ať jim poví, že bez okousaných sušenek sem nesmí.

Více lepších návštěv bez okousaných oplatek přeje

kůzle

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Reklama