Ještě není ani konec ledna, a jaro už je ve vzduchu. No vážně, včera jsem dokonce slyšela zpívat kosa! Takže dámy, je pomalu čas oprášit jarní bundičky. Zvláště ty kožené, ty se do přechodného období hodí báječně. Neprofouknou, drobný déšť jim také nevadí, když zrovna nemrzne, není v nich zima. Ale hlavně jsou nadčasové, takřka nezničitelné a náramně sexy.
 
Milovnice kůže, radujte se, šije se z ní skoro všechno.Nejen bundy a kabáty, ale i sukně a dokonce šaty. Malé černé v kůži? Proč ne. Ale co si budeme povídat nejvíc si kůži užijeme na bundách.

Pamatujete, jaké se nosily loni? Barevné s nádechem romantiky.
Letos se kožená móda vrací zpět k černé a drsnějšímu punkovému nebo rockerskému looku. Zipy, prošívání a cvočky jí sluší.Nic naplat, kůže není pro naivky. V kůži budete vždycky působit sebevědomě, rebelsky a luxusně. Všimli jste si vůbec, že kůže nestárne? Naopak, je to jeden z mála přírodních materiálů, které časem krásní. Až když se vám poddá, jemně zpatinuje a přibude jí pár vrásek, pak teprve dostane ten správný šmrnc. Kdyby se to tak dalo říct o té naší, že?Nosíte ráda kůži? Co se vám na ní líbí? Dáváte přednost nové, nebo té, co už má něco za sebou? Jak ji udržujete? Podělte se s námi o své názory.

Reklama