Sníte o sametově jemné a pevné pokožce bez sebemenších vad na kráse? Dopřejte jí pravidelnou LPG lipomasáž! Příjemné ošetření fungující na bázi přirozené mechanické stimulace buněk udělá s pokožkou těla hotové divy. Uvidíte!

Příběh LPG lipomasáže se začal psát před více než třiceti lety ve Francii. Zakladatel a tvůrce téhle patentované technologie, p. Louis Paul Guitay, byl sám po těžkém úraze a potřeboval pravidelně docházet na masáž. Večerní masáže mu ale oproti těm ranním zdaleka nepřišly tak efektivní. Cítil, že ruce maséra už jsou po celém dnu pořádně unavené. Louis Paul Guitay proto začal přemýšlet, čím by masérovi práci usnadnil a jak by ji zefektivnil. V jeho mysli se nakonec zrodila myšlenka mechanické masáže přístrojem s léčebnými hlavicemi, které po těle rotují a tím kůži ozdravují.

kůže

Kdo si to celé vymyslel

Z prostého nápadu se vyvinula technologie patentovaných přístrojů LPG, jejichž účinků dnes  využívá více než dvě stě tisíc lidí po celém světě! A pozor, na lipomasáž nedají dopustit ani celebrity! Výjimkou není třeba hollywoodský herec George Clooney, britský filmový a divadelní herec Jude Law, fotbalista Zinédine Zidane nebo topmodelka Naomi Campbell.

 

Bezpočet blahodárných účinků

A čím to, že se LPG lipomasáži povedlo dobít už téměř celý svět? Za úspěchem stojí právě efekt ošetření. „LPG lipomasáž se provádí unikátní léčebnou hlavicí vybavenou motorizovanými válečky. Klapky hlavice rotují po těle a svým pohybem působí až do hloubky kůže, kde aktivují tvorbu kolagenu, elastinu i kyseliny hyaluronové – látek tělu vlastních, kterých v kůži s věkem přirozeně ubývá, a proto stárne,“ vysvětluje MUDr. Markéta Majerová, korektivní dermatoložka z MEDICOM Clinic.

Podle dermatoložky MUDr. Markéty Majerové ale LPG lipomasáž dovede ještě víc. „Ošetření také urychluje činnost lymfatického systému a přispívá k celkové detoxikaci těla. Proto například pomáhá řešit celulitidu a slouží jako její prevence.“ A to ještě není všechno. Lipomasáž totiž přispívá i k zeštíhlení, pomáhá tělu zbavit se modřin, otoků a urychluje hojení jizev. „Z toho důvodu u nás doporučujeme LPG lipomasáž také před a po invazivní liposukci,“ dodává ještě MUDr. Majerová z MEDICOM Clinic.

 kůže

Jak to celé vlastně funguje

Ptáte se, jak celá procedura probíhá v praxi? Před prvním ošetřením dostanete vlastní tenoučký overal, kterým je kůže oddělena od hlavice přístroje. Potom začne ošetřující personál hlavicí masírovat postupně celé vaše tělo. Ošetření trvá 35 minut. Efekt lipomasáže ucítíte na své pokožce okamžitě – kůže se stane mnohem jemnější na dotek. Aby si vaší proměny ovšem všimli i ostatní, pokožka se stala viditelně pevnější a pružnější na delší dobu, měla byste však podstoupit rovnou sérii několika ošetření – ideálně 8-10. Tak co, jdete do toho? Udělejte si čas sama na sebe a nechte se hýčkat!

 

Proč LPG lipomasáž vyzkoušet:

  • Pokožka bude pevnější a hladší o 25 %
  • Aktivujete v kůži tvorbu kolagenu a elastinu o 46 %
  • Podpoříte tvorbu kyseliny hyaluronové až o 80 %
  • Zabráníte vzniku celulitidy a její stávající projevy ustoupí o více než 25 %
  • Urychlíte činnost lymfatického systému
  • Efektivně detoxikujete pleť i pokožku celého těla
  • Podpoříte přirozené odbourávání tuku až o 70 %
Reklama