Sníte o sametově jemné a dokonale pevné kůži bez sebemenších vad na kráse? Dopřejte jí pravidelnou LPG lipomasáž! Příjemné ošetření fungující na bázi přirozené mechanické stimulace buněk udělá s pokožkou vašeho těla hotové divy. Však uvidíte!

foto

Účinků LPG lipomasáže denně využívá více než 200 000 lidí po celém světě!

Příběh technologie LPG se začal psát před více než třiceti lety ve Francii, když samotný zakladatel a tvůrce téhle patentované technologie, p. Louis Paul Guitay, byl sám po těžkém úraze a potřeboval pravidelně docházet na masáž. Večerní masáže mu ale oproti těm ranním zdaleka nepřišly tak efektivní. Cítil, že ruce maséra už jsou po celém dnu zkrátka pořádně unavené. Louis Paul Guitay proto začal přemýšlet, čím by masérovi práci usnadnil a jak by ji zároveň zefektivnil. A tak se v jeho mysli nakonec zrodila idea mechanické masáže prováděné přístrojem vybaveným léčebnými hlavicemi, které po těle rotují a tím kůži efektivně ošetřují. 

Patentovaná myšlenka

Z prostého nápadu se postupně vyvíjela unikátní technologie patentovaných přístrojů LPG, jejichž účinků dnes každodenně využívá více než dvě stě tisíc lidí po celém světě. A pozor, na LPG lipomasáž nedají dopustit ani celebrity! Hollywoodský herec George Clooney, britský filmový a divadelní herec Jude Law, fotbalista Zinédine Zidane, topmodelka Naomi Campbell... Tolik na ukázku jen několik málo jmen za všechny. 

foto

Ošetřením podpoříte tvorbu kolagenu, elastinu i kyseliny hyaluronové – látek tělu vlastních. 

Blahodárné účinky 

A čím to, že se technologii LPG povedlo dobít už téměř celý svět? Za úspěchem stojí právě efekt ošetření. „LPG lipomasáž se provádí pomocí unikátní léčebné hlavice vybavené motorizovanými válečky. Klapky hlavice rotují po celém těle a svým pohybem dovedou působit až do hloubky kůže, kde aktivují tvorbu kolagenu, elastinu i kyseliny hyaluronové – látek tělu vlastních, kterých v kůži s věkem přirozeně ubývá, a tak stárne,“ vysvětluje korektivní dermatoložka MUDr. Markéta Majerová z MEDICOM Clinic, kliniky plastické chirurgie a estetické dermatologie, kde ošetření tímto přístrojem nabízejí.

Podle ní však LPG lipomasáž dovede víc, než aktivovat v kůži tvorbu zmíněných látek zodpovědných za elasticitu a hydrataci. „Ošetření urychluje i činnost lymfatického systému a přispívá k celkové detoxikaci těla, proto pomáhá například řešit celulitidu a slouží i jako její prevence,“ dodává lékařka. Ani tohle ovšem není všechno. LPG totiž přispívá také k zeštíhlení, napomáhá tělu zbavit se modřin, otoků a urychluje hojení jizev. Pro hladší průběh rekonvalescence se proto doporučují alespoň dvě ošetření LPG před invazivní liposukcí a další dvě po ní. 

foto

LPG lipomasáž se vřele doporučuje podstoupit také před a po invazivní liposukci. Výskyt modřin či otoků se tím sníží až o 50 %!

Princip LPG lipomasáže

A jak vlastně tahle procedura probíhá v praxi? Před prvním ošetřením celého těla dostanete vlastní tenoučký overal, kterým je kůže oddělena od hlavice přístroje. Poté ošetřující personál začne hlavicí postupně masírovat celé vaše tělo. Doba ošetření nejčastěji odpovídá 35 minutám. Na přístroji lze ovšem navolit řadu různých programů, které se liší jak časem (od expresních 15 minut po 70 minutové programy), tak i partiemi, na které se zaměřují.

Před létem i v jeho průběhu se vám určitě vyplatí absolvovat třeba Bikiny program, který se zaměřuje především na spodní oblast bříška, boky a vnitřní stranu stehen. Pro dokonalou figuru v plavkách je tenhle speciální protokol ošetření naprosto ideální! Mimochodem: Efekt ošetření sice ucítíte na své pokožce už po první lipomasáži, kůže se totiž stane mnohem jemnější na dotek, ale aby si vaší proměny už na první pohled všimli i ostatní, vyplatí se podstoupit hned celou sérii ošetření – ideálně osm až deset v průběhu jednoho měsíce. Poté už vám stačí udržovat své ladné křivky a hebkou pokožku pomocí LPG lipomasáže jen jediným ošetřením do měsíce. Tak co, půjdete do toho? Udělejte si na sebe čas a nechejte své tělo i mysl náležitě hýčkat!

Proč dát LPG lipomasáži šanci?

  • Pokožka bude pevnější a hladší o 25 %
  • V kůži se aktivuje tvorba kolagenu a elastinu o 46 %
  • Podpoříte tvorbu kyseliny hyaluronové až o 80 %
  • Zabráníte vzniku celulitidy a její stávající projevy ustoupí o více než 25 %
  • Urychlíte činnost lymfatického systému
  • Efektivně detoxikujete pleť i pokožku celého těla
  • Podpoříte přirozené odbourávání tuku až o 70 %

 

Medicom clinic

Přečtěte si také:

Reklama