Včera večer jsme se s Rikinou, která vyhrála v naší vánoční soutěži o splněná přání kurz zpěvu pro nezpěváky, vrátily z téhle akce. S vítězkou jsme ještě před odjezdem stihli udělat krátký rozhovor, který si můžete přečíst ZDE.

Celý víkend jsme strávily v příjemném prostředí penzionu Myškův mlýn v zapadlé vesničce na konci světa. Abychom si mohly zavolat, musely jsme vyjít na kopec honit signál. Řeknu vám, někdy je to úplně odříznutí od světa celkem příjemná věc.

Ale to nebyla ta hlavní věc, středem pozornosti se samozřejmě na tři dny stal náš zpěv. Na zoubek se mu podívala lektorka Dana Houdková (více o kurzech zpěvu pro nezpěváky si můžete přečíst ZDE), která nás měla naučit, jak na věc.

Co myslíte, jak to dopadlo? Můžete si tipnout. Já vás budu ještě pár dnů napínat. Ale až se mi podaří srovnat myšlenky a vstřebat ještě červstvé zážitky, hned se pustím do podrobného vyprávění. A samozřejmě se můžete těšit i na poslech, musíme však počkat, až nám naše debutové album dorazí.

Teď vám jenom prozradím, že mě hřeje příjemný pocit, že nejsem nejhorší a i kdyby... Tahle banda neumí zpívat ani hrát a přesto se na ně určitě kouknete minimálně dvakrát :-)

Reklama