Osm, polib prdel kosům, ještě taky tři-prdel si vytři. Hahaha, jak já to znám!

Můj první byl intelektuál, který se dohrabal maximálně k průpovídce: "Mamko,dneska by to šlo!" Když už to nešlo, tak jsme se rozvedli. Zato ten současný by si s dlaždiči vskutku nezadal.Všechny věci nazývá pravými jmény, přičemž ku@va není lehká děva, ale běžná součást české slovní zásoby.

Jsem z Moravy a on z Čech. Když poprvé pronesl: " Zakroutil bych si prdelí", já bláhová myslela, jako že si půjdem někam trsnout, a dala se do líčení. "Radši si dej do richtiku Júlinu", pravil, a já, VŠ, po dlouhém bádání konečně pochopila, o co jde."Mám línýho vosla" znamená,ať se teda snažím já. Pokaždé, když jdem s kámoši na pivo a dojde na řeč na sex (a to vždy), vítězí s větou: "Počkám, až se to přežene",což se rovná, že doma má nymfomanku, lehne si na záda a já to zařídím. Já se stydím a kamarádi blednou závistí.

Občas, vlastně vždycky, se najde někdo, kdo utrousí: "I s malým kašpárkem jde hrát velké divadlo". Tak tohle musel vymyslet jen a jen chlap. My ženské bychom nejspíš kontrovaly větou: "Kde nic není,ani smrt nebere" :-) O sedění na záchodě, krkání po obědě, "dušáncích" v obýváku, to už by byla jiná kapitola. Je ten můj hroznej, ale stejně ho,ku@va,miluju!

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Tak to je teda kus samce, Sony. Ten testosteron z něho přímo sálá. Hm, určitě má jiné přednosti než uhlazený projev. Simona

Jaký je ten váš? Má taky své oblíbené průpovídky? Rituály? Zvláštnosti, kterými se odlišuje od ostatních? Pište na adresu:

redakce@zena-in.cz

Reklama