Tipsport nabízí sázku na příštího českého prezidenta

Beroun - Ačkoliv má prezident Václav Klaus mandát do příštího roku, už nyní se o příštích volbách diskutuje. Největší česká sázková kancelář Tipsport proto nabízí dlouhodobou společenskou sázku, která se prezidentských voleb v Česku týká. Bookmakeři vypsali sázku, zda bude Václav Klaus zvolen prezidentem ČR i v dalším období, či nikoliv (ano v kursu 1,35:1, ne v kursu 2,7:1). A protože se proslýchá, že sociální demokraté uvažují o protikandidátce, nabízí se otázka, zda bude zvolen za prezidenta muž (1,1:1), nebo to bude žena (5:1). I tuto sázkovou příležitost Tipsport nabízí.

Politický sázkař opět řádil v Tipsportu
A společenská sázka na příštího prezidenta už má i svoje první nej. S taškou plnou peněz se dostavil na jednu z pražských poboček sázkové kanceláře Tipsport muž a vsadil si 300 tisíc korun na to, že se Václav Klaus stane příští rok opět prezidentem a jako hlava státu tak zahájí své druhé funkční období. Díky kursu 1,5:1 se tak může v případě správného tipu dočkat výplaty 450.000 korun.
„Chtěl si dokonce vsadit dva miliony korun, ale nechtěli jsme si vzít na svědomí, že by o tolik peněz potom případně přišel,“ komentuje to s úsměvem Lubomír Ježek, mluvčí Tipsportu, ale zároveň připouští, že samozřejmě bookmakeři zvážili míru rizika. A to zvláště poté, co onen sázkař na politickém poli nedávno prokázal velký přehled, když trefil za vítěze voleb francouzského prezidenta Nicholase Sarkozyho a inkasoval tak 350.000 korun.

Sázková kancelář Tipsport, v současnosti největší sázková kancelář v České republice specializující se na kursové sázky, byla založena v květnu 1991. Nabízí sázky především na sportovní události, ale vypisuje kursy i na politické či zábavné kulturní události a také na číselné hry (například na ruletu). Tipsport v současné době provozuje v České republice více než 1030 poboček, z nichž zhruba 65 % funguje na bázi Tipsport barů, kde je možné se kromě sázení občerstvit a sledovat sportovní přenosy v televizi či na velkoplošné projekci. Díky telefonické službě Teleservis je možné sázet i po telefonu. Svým stálým klientům nabízí Tipsport účast ve věrnostním programu Tipkonto, v němž mohou pomocí čipové Tipkarty sázkaři čerpat mnoho bonusů a výhod. Tipsport je hlavním partnerem české hokejové extraligy pro sezonu 2006/2007 a premium partnerem české fotbalové reprezentace. Další informace o společnosti najdete na internetové adrese www.tipsport.cz nebo na Teletextu ČT str. 760.

Reklama