Moje první láska nebyla z našeho města, a tak jsem za ním (tehdy ještě školou povinná) jezdila o prázdninách a občas o víkendech. Pokoj obýval s bráchou, který se na dobu mého pobytu u nich vždy přestěhoval do obýváku a já spávala s přítelem na spodní posteli jejich palandy...

Jednou jsem ho vystrnadila nahoru, že bych se taky chtěla jednou vyspat :o) a usnula jsem jako dřevo. Uprostřed hluboké noci mě probudil nedostatek místa, byla jsem přilepená až na zeď a přítel mě utiskoval víc a víc, navíc chrápal jak motorová pila. "Kurňa, miláčku, co se tak roztahuješ?!?" Otočila jsem se k němu, přitulila jsem se a pohladila ho po vlasech.

V tu ránu jsem byla jako opařená, zasažená bleskem a ochrnutá,šokovaná na nejvyšší míru, vše v jednom. Došlo mi totiž, že: Přítel má dlouhé vlasy,a to, co jsem pohladila, rozhodně nebyly jeho blonďaté kadeře, dále že nechrápe a hlavně jsem si vzpomněla, že si vylezl spát nahoru!!!!!!! Šok opadl a já jsem začala přemýšlet, jak z toho ven.

Volala jsem jménem na přítele,ale ten spal nahoře jako zabitý. Tak jsem se snažila vymanit z toho "obležení". Sunula jsem se zády po zdi a snažila se vetřelce přelézt, jenže jak jsem se pohla, tak se začal probouzet,a to jsem nemohla dopusit.Byl to přítele tatínek, který šel v noci na WC a halt si spletl pokoj i postel a lehl si ke mně!

Jelikož večer byl v hospůdce, bylo mi vše nadmíru jasné. Ani nevím, jak jsem se z té postele vymotala,ale utekla jsem do kuchyně,potmě jsem si sedla, zapálila si cigaretu...a začala se strašně moc smát...Přítel se přišoural do kuchyně, cože tam blbnu??? Odvedla jsem ho do pokoje a ukázala mu otce ležícího na spodní posteli.

Vůbec nechápal....šel tatínka vzbudit."Tati nezlob se na mě,ale VYPADNI!!!", ten si přelezl a ráno o ničem nevěděl. Mě jen napadlo, co by se stalo, kdybych se nevzbudila a v objetí dál spinkala, a přítel by ráno slezl a uviděl nás spolu, nemluvě o jeho mamince.Prostě trapas nad trapasy... ještě jednou nadmíru ztrapněná.

Reklama