Chcete každý den připravit rodině teplou večeři, ale schází vám inspirace a času také nemáte nazbyt? Máme pro vás tipy na jednoduché a chutné recepty, kterými potěšíte každého člena vaší rodiny! Dnes zkuste třeba kuřecí strips v pivním těstíčku!

Kuřecí „strips“ v pivním těstíčku

kuřecí strip

Ingredience:
4 ks kuřecích prsou, 2 dl světlého piva, 2 vejce, 2 lžíce bramborového škrobu, 300 g hladké mouky, olej na smažení, drcený nebo mletý pepř, 1 lžička MAGGI, Vegga s kuřecí příchutí

Postup:
Maso nakrájíme na 1 cm široké proužky a nejdříve obalíme v mouce a pak v přichystaném těstíčku. Jednotlivé kousky smažíme v rozpáleném oleji přibližně 3-5 minut.
Těstíčko: Pivo, vejce, bramborový škrob, 200 g hladké mouky, MAGGI Veggu a pepř smícháme dohromady a dobře promícháme. V případě, že se nám bude zdát těstíčko příliš tuhé, zředíme ho ještě pivem.

Tip:

„Strips“ si můžete namáčet v kečupu nebo grilovací omáčce.

Více na www.maggi.cz

MAGGI Vegga klasik a MAGGI Vegga s kuřecí příchutí jsou nové sypké směsi vyrobené z těch nejkvalitnějších surovin. Obsahují kousky zeleniny a koření se solí a dohromady tvoří všechny tyto ingredience jedinečnou kořenící směs vhodnou pro vaše polévky, omáčky, těstoviny, rizota i masové směsi.

Reklama