Chcete každý den připravit rodině teplou večeři, ale schází vám inspirace a času také nemáte nazbyt? Máme pro vás tipy na jednoduché a chutné recepty, kterými potěšíte každého člena vaší rodiny! Dnes zkuste kuřecí špíz!

recept

Ingredience:
6-8 ks očištěných kuřecích horních stehen bez kosti a kůže, 6 plátků anglické slaniny, 2 středně velké cibule (červená a žlutá), 1 červená paprika, 1 menší cuketa, 4 lžíce oleje (řepkový, stolní nebo slunečnicový), drcený nebo mletý pepř, 2 lžičky MAGGI Vegga s kuřecí příchutí

Postup:
Na proužky nakrájíme kuřecí maso a papriky, oloupanou cibuli nakrájíme na půlměsíčky a rozpůlenou cuketu na cca 1 cm široké plátky. Vše obalíme ve směsi oleje s MAGGI Veggou. Plátky slaniny upravíme tak, aby bylo možné jednotlivé kousky masa zabalit. Střídavě napíchneme ingredience na špejli. Špízy pečeme v malém pekáčku v troubě předehřáté na 180 °C po dobu 30 minut.

Tip:

Jako přílohu můžeme podávat bramborovou kaši, šťouchané nebo vařené brambory.

Více na www.maggi.cz

MAGGI Vegga klasik a MAGGI Vegga s kuřecí příchutí jsou nové sypké směsi vyrobené z těch nejkvalitnějších surovin. Obsahují kousky zeleniny a koření se solí a dohromady tvoří všechny tyto ingredience jedinečnou kořenící směs vhodnou pro vaše polévky, omáčky, těstoviny, rizota i masové směsi.

Reklama