Přišla trochu pozdě, ale hned zasedla k počítači a odpovídala na otázky. Všechny nás překvapila svým silným stiskem ruky. Bohužel dost spěchala, tak si vybírala jen nejzajímavější dotazy. Byla unešená milými přáními od čtenářů a byla spokojená, že skoro všechny dotazy byly přátelské a laskavé. Jen jeden byl poněkud podivný – někdo, kdo se zalogoval jako Sepéši, ji poslal otázku „ze záhrobí“. Vůbec na to nereagovala. Mnoho dotazů přišlo na její novou vizáž. A co na to odpověděla? „Mám ráda změny, co se týče mé vizáže. A jsou to vždy změny pocitové.“ Dnes má rezavou barvu vlasů a všude se píše, že je to česká Madonna. Vše je současně naplánováno s jejím novým turné, které startuje v květnu, a s její novou deskou. Ta má vyjít v říjnu.


Které otázky byly nejzajímavější? Myslíte, že Iveta někdy brala drogy? Nebo je vyzkoušela?
„Šlo o to, jenom to zkusit, protože jsem velmi zvědavý člověk. Zkusila jsem jednou velmi krátce marihuanu, protože jsem byla zvědavá, co to se mnou udělá, nic se nestalo, takže jsem byla velmi zklamaná a už dále nikdy v tomto nikdy nepokračovala,“ odpověděla Iveta na téma drogy.


Jak zvládá pomluvy v bulváru? Říká, že jsou to často věci, které se dozví o sobě až z novin a že jí zraňují. Snaží si jich nevšímat a má na to jediný lék: svého syna a práci.
Všichni vědí o jejím bývalém vztahu s Ladislavem Štaidlem. Někdo se jí zeptal, jak se cítí, když přebrala muže vdané ženě. „Nikomu jsem nikoho nepřebrala a L. Štaidl se svou ženou dávno nežil, když náš vztah začal,“ řekla na to Iveta.


S úsměvěm přznává, že někdy musí dělat doma i kutilské práce. Protože je momentálně s Arturem sama, musí všechno zvládnout. A zvládá to skvěle. Ve skrytu duše doufá, že se objeví velká láska a a že to bude člověk nejen vhodný pro ni, ale i pro jejího syna. Na otázku, jestli chce další dítě, razantně vykřikla „ANO!“


Zajímá vás, co si myslí o „bramborové medaili“? Jaké bude její nové album? Jak se stará o svou postavu? Jaký sport ji zajímá? Co si myslí o hanlivé knížce, která o ní vyšla? Jaké má plány? Jaké má vztahy se svými pěveckými kolegyněmi? To vše a mnoho dalšího si můžete přečíst v rozhovoru na adrese: http://rozhovor.zena-in.cz/!!!
Reklama