Richard přišel na on-line rozhovor přesně. Dal si kávu a hned chtěl začít. Doprovázela ho neznámá slovenská dívka (bruneta, tak kolem dvaceti :) a tvářila se, že k němu patří. Řekly jsme mu, že skoro všechny otázky jsou „na tělo“ a některé přímo „o těle“ a on se jen usmál, že na takové je třeba odpovídat. Skoro všechny dotazy byly o sexu, drogách a délce jeho penisu. Také o jeho novém albu, ale v porovnání s těmi předchozími jich bylo jen pár. Na to, jak tedy vlastně má velký penis, odpověděl stručně: malý, ale větší než palec. Vše shrnul tím, že určitě si lidé z bývalé ČSFR nespojují Müllera s jeho penisem, ale s jeho muzikou. My si teda myslíme, že po jeho vystoupení v Peříčku na Nově, kde o těchto intimnostech otevřeně vyprávěl, si ho bohužel dnes mnoho lidí spojuje právě s tím.

Co se týká vztahů, přiznal, že trápí svými výpadky manželku a mrzí ho, že nemá dostatek času na děti. Říká, že děti jsou jeho nejlepším projektem v životě. (nenapadá vás, není to trochu póza?)
Svatbu s Ivou Bittovou neplánuje, nechce jí ublížit. Má ji moc moc rád a skládá jí velikou úctu, protože mu v životě nedal nikdo víc lásky než ona.
Nic víc o svých vztazích neprozradil.

Co se týká drog se cítí nezávislý, protože závislý prý vypadá jinak. Všechny varuje před koketerií s drogami a chtěl by s nimi úplně přestat, ale myslí si, že se nepotřebuje léčit. Myslí si, že je má silně pod kontrolou.

Na co ještě odpovídal?

Kolik pěněz ho stály minulý měsíc drogy? Proč je začal brát? Co si myslí o heroinu? Jestli si připadá střelený? Uvažoval o sebevraždě? Jak často bere? Co pro něho znamenal jeho otec, slavný slovenský herec? Jaké se mu líbí ženy? Co si myslí o své situaci? Je to mediální hra nebo se to tak semlelo? Blíží se jeho kolaps? Odpověď na tyto otázky a mnoho dalších si můžete přečíst na adrese: http://rozhovor.zena-in.cz/

Reklama