Dnešní muži stříkají do svých klínů dráždivě vonící deodoranty. Dbají také na kvalitní a ještě kvalitnější slipy. Ty mohou být klasického střihu s rafinovaným barevným řešením a ještě rafinovanějším otvorem ... Lákavé a velmi oblíbené jsou také boxerky, evokující podvědomé představy o eroticky přitažlivých rváčích anebo o chlapcích se stehny Alberta Tomby. Ne nadarmo onen vysloužilý lyžař prodává svou sjezdařskou pánev v reklamě na pánské spodní prádlo. Mají-li boxerky navíc knoflíčky, nebudeme myslet už na nic jiného, než jak je rozepnout!
Móda jde však ještě dál. Nádheru pánských hýždí (v případě pevných a hladkých) můžeme objevovat, jestliže jejich vlastník nejde odvahu či potěšení ve stringových slipech anebo v typu tanga. Ty první zakrývají vysoustružený zadek pikantní šňůrkou, ty druhé sporým trojúhelníkem. Takové se do bělostných džín nevpijí, leda tak do vašich očí.
Chválím všechny mladé i méně mladé muže, kteří zahazují trenýrky do kontejnerů a nahrazují je novými a novými sety elegantních slipů. Zkusily jste už nějaký takový kousek podsunout svému miláčkovi ve formě erotického dárečku ve vaší společné posteli (proč by jenom muži měli být dárci erotického prádla?). A až skončí všechna ta nádhera, můžete si na památku JEHO slipy nechat. Vítejte v klubu fetišistek!:-)
Lenka Miláčková