Módní návrhářka Soňa Skřivánková vytváří dámskou ležérní módu „Len pro každý den“. To, že její modely jsou z přírodních materiálů, neznamená, že to jsou nějaké beztvaré pytle na těla objemných stařen. Sonina kolekce ja naopak neuvěřitelně moderní a úchvatná a sexy, jakkoli se zdá být len antierotickým materiálem. Navíc má len, který Soňa zpracovává, antialergické účinky, je tudíž nositelný i pro ty ženy, jejichž pokožka je velmi citlivá a snadno podrážditelná.

V Sonině kolekci najdeme oblečení pro nejrůznější denní i večerní příležitosti, různá roční období a rozličné typy postav. Z večerních šatů se mi zatajil dech – ty jsou úžasné! Hnědé, černé, tmavě modré i přírodní, dlouhé i krátké, s háčkovaným krajkovím i s třásněmi, kalhoty i haleny – všechno rafinovaně prostříhané a vzrušující.
Spousta šatů, kalhot, svetříků i kabátků pro denní nošení mě překvapila ohromnou rozmanitostí střihů a nápaditým pojetím. A ty barvy! Od khaki přes tmavě zelenou, do modré, černé, přes béžovou do vínové a sytě zemitě oranžové. Všechno syté krásné barvy, a ačkoli se spousta žen sytým odstínům spíše vyhýbá, myslím, že ve lněném pojetí se do nich musíte dočista zamilovat.
Kdo chce být zcela in, pro toho má Kobra Mode několikero typů bokových dlouhých rovných sukní, z nichž některé mají na stehnech velké moderní kapsy, a rafinované kapucínské halenky a kabátky – na rozdíl od konfekčního zpracování jsou tyto oděvy skutečně slušivé, dobře padnou a může si je na sebe vzít i dáma po třicítce, která by v kapsáčích a růžovém tričku s kapucí z obchoďáku vypadala přinejmenším troufale.

Soňa Skřivánková
prodejna Kobra
Hrnčířská 15
Opava tel: 0653/216522