Milá Míšo,nevím, jestli budu psát přesně o tom, co jsi měla na mysli. Takové stavy, které popisuješ občas mívám.

Velice často se mi stává, že se v noci probudím a vím, že za chvíli přijde dítko s horečkou. Vím, že za chvíli zazvoní mobil, neb mi manžel jde volat.

Mívám "záblesky" situací do kterých se pak za den-dva dostanu. Bohužel jsem dokonce věděla i to, že mi volá máma, když táta umíral. Mobil jsme měla v ruce ještě předtím, než zazvonil. Chci ale psát o něčem jiném - o snu, který možná zachránil mému synovi život.

Když se mi narodil syn, byl to krásný silný mužský. Kus chlapa už od narození. Porod proběhl celkem hladce a já jsem si říkala, že teď už budou jenom samá pozitiva. S dcerkou jsem si o pár let dřív užila strachu a nemocí až až.
Byly jsme doma z porodnice sotva pár dní, když jsme v noci měla hrozný sen. Přízrak, který se podobal mnichovi stál u mé postele a chtěl, abych mu dala Kubíčka.

Podobný sen jsem kdysi mívala s dcerkou, vždycky pak byla do rána hodně nemocná. A jako vždycky dřív jsem začala křičet, že dítě nikomu nedám. Jenže tentokrát to probíhalo jinak, přízrak nezmizel, ale začal natahovat ruce k postýlce a najednou se u zpod hábitu vysoukal vlk, skočil na postýlku a táhl mimino pryč. V té chvíli jsem se hrůzou probrala a letěla k postýlce, rychle jsem rozsvítila lampičku - Kubíček nedýchal a byl v bezvědomí. 

Kubík se probral, nikdy jsme nezjistili, co se mu stalo. Jenom si říkám, že těch pár vteřin, o které jsem předběhla alarm, který pak začal taky vřeštět, mu mohly zachránit život.

Nevím, to už nezjistím. Ale druhý den jsem na pár dní skončila v nemocnici se zánětem prsu a dělohy. Říkám si, že když
  mnich nemohl mít dítě, tak se pomstil na mě.

Kuře

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Až z toho mrazí, to Ti řeknu. Myslím, že nejde o mnicha jako o figuru, ani nějakého zlého démona. Je to Tvoje vlastní podvědomí, které Ti naprojektuje nebezpečí tak, abys ho prostě nepřehlédla. Chceš se v ten moment vyděsit, protože je to potřeba. Matka a její pouto s dítětem je neskutečně, až nadlidsky silná energie. O tom není pochyb. Přeji Ti hodně štěstí a zdraví všem Tvým blízkým. Míša

Dnes si na redakce@zena-in.cz povídáme o předtuchách a vizích.

 

Reklama