Zvenku na pleť útočí nežádoucí látky obsažené ve zhoršeném ovzduší a zevnitř na ni působí permanentní psychický stres. Stres na pokožku působí tak, že vyvolává množství reakcí a podráždění volných nervových zakončení ve svrchní části – epidermu. Kromě stresu nás trápí neustálé stárnutí pleti. Proto se nejrůznější kosmetické firmy snaží vymyslet optimální prostředek, který by zastavil čas projevující se na naší pleti. Přitom první krok k dosažení krásné pleti je tak jednoduchý – začít sami u sebe. Žijeme v uspěchané době, a tak nemáme tolik času chodit každý týden do kosmetického salónu a nechat o sebe pečovat odborníky. Hledáme proto kvalitní výrobky za přijatelnou cenu.


Čisticí peelingový gel

Používá se jednou až dvakrát týdně pro hloubkové čištění pleti a odstranění odumřelých buněk a nečistot. Díky obsahu Aloe Vera a provitamínu B5 zklidňuje a hydratuje pleť. Po vyčištění je pleť hladká, svěží a jasná.


Odličovací kapesníčky 3 v 1

Odličovací kapesníčky MULTIACTIVE od Margaret Astor účinně nahrazují tři základní výrobky pro denní péči o pleť – čisticí, tonizační a vatu. Jsou jemné a jejich použití je velmi pohodlné. Pleť vyčistí do hloubky a současně ji tonizují, takže pleť zůstává příjemně svěží. Jsou vhodné k odličování, ale mohou být použity také před nanesením krému, a to jak na nehty, tak i na další části těla.


Krém proti vráskám

Složení krému bylo vyvinuto se zaměřením na nejúčinnější redukci vrásek na tvářích a kolem očí. Pravidelným používám lze dosáhnout až 40 % účinnosti. Tento lehký, nemastný krém může sloužit i jako podklad pod make-up. Díky jeho multiaktivnímu složení s obsahem vitamínů a retinolu je zlepšení pružnosti a celkového vzhledu pleti zřetelné již po 4 týdnech používání.


Tělové mléko

Pravidelným používáním tělového mléka MULTIACTIVE od Margaret Astor dosáhnete výrazně vyšší hydratace a pružnosti pleti. Současně dochází ke snižování její drsnosti, která se projevuje zejména na kůži loktů, kolen a pat. Jak dokazují laboratorní výsledky, je působení tělového mléka zřetelné po 4 týdnech používání.


Čisticí emulze

Čistí, hydratuje a zjemňuje pleť. Alfa-hydroxykyseliny, které obsahuje, účinně odstraňují odumřelé buňky, obnovují pleť, a tím jí dodávají větší jas. Navíc zanechává pleť tak čistou a svěží, že již není potřeba používat tonikum.