S garderobou si hlavu nelámu. Dlouhá sukně je buď letní, nebo zimní, boty mám dvoje. Na zimu něco pevného a na léto kristusky. Nepotřebuji čepice, ani bundy, vystačím si s pletenou delší vestou a čelenkou. Mou podivností jsou kabelky…

kKdyby chtěl někdo prozkoumat obsah mojí tašky, patrně by potřeboval mapu, ochranný oblek proti radiaci a notnou dávku odvahy. Nemohu za to.

Některé věci, jako třeba tužkové baterky, šroubovák, pět kilo popsaných papírků, lžičku, třináct propisovaček, z nichž dvanáct již nepíše, a mnoho jiných užitečných předmětů jednoduše potřebuji mít neustále u sebe.

Obsah kabelky nevyměňuji, pokaždé zakoupím větší, neb předmětů s potřebou přibývá. Nemám s tím problém, holt to takhle mám. A hlavně, to byste koukali,  jak se někdy moje úchylka hodí ve chvíli, kdy někdo zoufale potřebuje například hasák, nebo cihlu. To je pak moje kabelka které důvěrně říkám Death Valley (údolí smrti), náramně v kurzu!

Faktem je, že s tímto modelem budu patrně za deset let vozit svou mošnu na dvoukoláku, případně bude díky nekontrolovanému obsahu cupitat za mnou, ale co, krize řeší, když nastane!

Reklama