Máte obavy z nákupu dětského oblečení přes internet? Stalo se vám, že jste si objednali zboží, u kterého neodpovídala velikost, barva, materiál? V novém českém e-shopu obleczech.cz jsme udělali maximum pro to, abyste při nákupu nemuseli tápat. Oblečení jsme pečlivě přeměřili, podrobně popsali a profesionálně vyfotili (část také na dětech)…

obleceni pro deti

Jsme českou společností s hravým názvem ObleCzech. Prodáváme dětské oblečení známých i méně známých českých značek ve velikostech 98 – 146 (od 3 do 10 let). Oblečení je ušité v ČR a vše máme SKLADEM. Každý kousek dobře známe a můžeme vám spolehlivě poradit se správným výběrem, pokud potřebné informace u výrobku nenajdete.

Naše nabídka je velmi pestrá, zahrnuje například pyžama, mikiny, tepláky, legíny, dívčí halenky, chlapecká trika s dlouhým rukávem, čepice, plavky, spodní prádlo, českou přírodní kosmetiku atd.

deti

Jaká je naše vize?

„Oblékejme děti do hezkého, českého, praktického a kvalitního oblečení. Všichni známe platnost rčení „méně je více“ a „levné dvakrát koupené“. Podporujme českou výrobu a ekonomiku. Přesvědčte se, že není obleček jako ObleCzech, a sdílejte s námi naše nadšení z české kvality. Budete mile překvapeni, že v moři hadříků stále jde ulovit kvalitní a pěkné oblečení.“

Zdeňka Palátová, jednatelka a zakladatelka společnosti ObleCzech s.r.o.

 

Nyní se mužete zapojit do SOUTĚŽE o 5 poukázek v hodnotě 500,- Kč na nákup českého dětského oblečení na www.ObleCzech.cz (od 3 – 10 let).

poukaz

Soutěž najdete ZDE.

Reklama