Před pár dny jsem se vrátila z Kolumbie. Miluju Latinskou Ameriku pro její originalitu a vkus. Všichni chodí barevně oblečení, mají super účesy. A zajímavý kult krásy. Úplně rozdílný, než je u nás v Evropě. Chceme být štíhlé, trápíme se kvůli velkému zadku. Na druhém konci světa je to úplně jinak.

zadky

Stejně tak jako ve Venezuele nebo v Brazílii mají místní kolumbijské ženy velmi blízko k plastickým operacím. Nedělají si hlavu s tím, že je příroda neobdařila krásou nebo těmi správnými proporcemi, prostě si je nechají vylepšit. Typickou kráskou je žena kyprých tvarů, s velkými prsy a vyšpuleným rozložitým zadečkem. Nehledí na nějaká kila navíc, neřeší lezoucí špeky na břiše. Tvar zadku mají tyto ženy v genech. Když se rozhlídnete po ulici, potkáte většinu žen s pěkným zadkem přesně podle jejich představ. Když jim takový zadeček bohužel nenaroste, objednají se na plastiku a nechají si do něj vmáčknout implantáty, stejně jako se dávají do prsou. A když na takovou operaci nemají peníze nebo ji z nějakého důvodu nechtějí, zajdou si do prodejny se spodním prádlem a koupí si kalhotky s vycpávkami.

kalhotky

Ty kalhotky mě tak zaujaly, že jsem je musela pro vás vyfotit. Ještě jsem přemluvila kamarádku Míšu, aby si je v obchodě vyzkoušela (chtěla si je koupit, protože má placatý zadek). K tomu přidávám několik fotek místních zadečků, které jsem „odlovila na ulici“...

 

Jak se vám kalhotky líbí? Co na ně říkáte?

Reklama