Tak co, koupíte si dobré ráno, milé ženy-in? Za hezký příspěvek Vám jedno prodám :). A nebo Vám ho radši popřeju jen tak :).

Takže dobré ráno.

Tady v Praze je pěkně slunečné, jenom se mi trochu klíží víčka, protože jsem si dlouho do noci povídala s mámou. Ale na povídání s Vámi se vždycky těším, takže Vám snad neusnu :).

Kamarád má takový pěkný zvyk - když říkám něco, čemu nevěří, prohlásí: ,,Ještě jeden Karlštejn? Za výhodnou cenu? Ne, děkuji, jeden mi stačí." Občas k tomu přidá nějakou tu Hlubokou, Křivoklát a další. Naučila jsem se to od něj a na obchodníky s deštěm tohle prohlášení čas od času užívám.

Ale řekněte samy, odolaly byste, kdyby Vám někdo nabízel takový Karlštejn za výhodnou cenu? :) Já bych tedy asi hodně váhala... Na druhou stranu, ty následné investice do jeho údržby a oprav...

A tak to s podomními obchodníky bývá často. Ne že by přímo lhali, ale obvykle neřeknou celou pravdu - zapomenou dodat nějaký ten malý detail. Na druhou stranu, ten pán, co mi nabízel vysavač, mi aspoň v bytě pěkně vyluxoval :).

Takže mi vlastně podomní obchodníci, stejně jako Svědci, nijak zvlášť nevadí - pokud mě zrovna nebudí, to jsem pak nevrlá jako ze zimního spánku vytržený medvěd.

A jak je to u Vás, ženy-in? Navštívili Vás někdy obchodníci s deštěm? Co prodávali? Co jste si od nich koupila? Co si o nich myslíte? Jak se k nim chováte? Jak by se měli podle Vás chovat oni? Nebojíte se jich? Znáte kromě Svědků nějaké další "prodejce víry"? Pošlete mi své příběhy a názory a nejlepší z Vás prodám... eee... pardon, pošlu hezký dáreček :)!

redakce@zena-in.cz

Reklama