Máte rádi vlasovou kosmetiku Shauma? Pak se zapojte do soutěže a vyhrajte jeden z tisícovky mixérů Eta!

Kdy se můžete do soutěže zapojit? Stačí, když si koupíte dva výrobky od Schaumy. To je přece zajímavá akce, pokud si tuto značku kupujete, je to pro vás bonus navíc.

soutěž Schauma

Jestli zkoušíte různé produkty vlasové kosmetiky, mohla by tato krásná soutěž být důvodem, proč nevyzkoušet zrovna teď Schaumu a zapojit se do soutěže.

V soutěži značky Schauma se totiž od 1. června hraje o tisíc mixérů Eta v hodnotě 1259 Kč! Soutěž trvá do 20.7.2011, takže šance vyhrát je opravdu velká! Podrobný popis soutěže najdete na stránkách http://www.schaumasoutez.cz/

Jak se zapojit do soutěže?
Do soutěže se může zapojit každý, kdo zakoupí dva produkty vlasové péče značky Schauma a zašle soutěžní SMS s číslem účtenky z nákupu na telefonní číslo 739 325 001. Výherní je každá 5. platná a doručená SMS. Každý den bude mezi výherce rozděleno 20 mixérů.

Nechte si poradit

Pokud nevíte, jaký přípravek je pro vaše vlasy vhodný, můžete si nechat poradit od Schwarzkopf vlasových poradkyň. Ty můžete potkat na různých místech republiky v prodejnách s vlasovou kosmetikou, v drogeriích.
Podívejte se, kdy budou ve vašem okolí - plán jejich působení najdete na http://www.poznejtesvevlasy.cz/

Celkem se v soutěži hraje o 1 000 cen. Vše najdete na http://www.schaumasoutez.cz/

Redakční tip:

Vyzkoušejte jarní novinky Schauma Super ovoce & Výživa a Schauma Super ovoce & Vitamin. Pokud vás trápí zplihlé a unavené vlasy, tak po použití těchto přípravků budou zase krásně lesklé a vyživené. Psali jsme o nich v tomto článku: Super výživa pro dokonale zdravý vzhled vlasů.

Reklama