Potřebujete se vyvléct z nudné rodinné oslavy? Nechce se vám na povinné školení? Máte milence? Nebo prostě potřebujete trochu času sama pro sebe a manžel odmítá pohlídat děti? Můžete si samozřejmě vymyslet nějakou výmluvu, ale ta nemusí být dostatečně věrohodná. Raději to nechte na profesionálech – kupte si alibi!

Podvodníkům protřelým, ale ještě více amatérům pomohou agentury, dodávající alibi přímo na zakázku. Může vám zavolat „šéf“, že musíte okamžitě do práce, vzdálená „neteř“, že měla nehodu a leží v nemocnici, přijde vám email s pozvánkou na pracovní konferenci nebo vám poslíček přinese vzkaz, že se musíte okamžitě letět do Londýna kvůli uzavření důležitého obchodu. A nejen to, agentura vám zařídí veškeré potřebné doklady – letenky, účty z hotelu a z restaurací, emailovou korespondenci a když si připlatíte, tak i fotografie.

Cena alibi se pohybuje podle komplikovanosti požadavků. Na evropském trhu můžete získat nejjednodušší alibi za 19 eur, v Americe vás bude stát 35 dolarů. Skutečně propracované alibi s fotografiemi, lékařskými zprávami a třeba i s pokutou za špatné parkování ve městě, kde jste ve skutečnosti nikdy nebyli, vás ovšem může přijít i na stovky eur či dolarů.

Alibi si můžete objednat třeba zde.

Hodilo by se Vám koupit si někdy alibi? V jakých případech? Investovala byste do alibi? Jaké výmluvy používáte Vy osobně? Jste profík nebo amatér? Nebo se nikdy nevymlouváte?

Reklama