Nevíte, co nadělit svým blízkým pod stromečkem? Přestaňte si dělat starosti a vyberte jim něco pro zdraví a krásu. K tomu navíc můžete vyhrát zlatý klíč ke švýcarské klenotnici a víkendový wellness pobyt pro dva.

Vánočním hitem ve všech lékárnách jsou už několik let po sobě kloubní preparáty. A není divu, je to ideální dárek pro rodiče i prarodiče. Bolestmi kloubů a osteoartrózou trpí totiž každý druhý Čech nad 50 let. Základem v boji proti problémům s klouby je pohyb a vyvážená plnohodnotná strava. Většina z nás se ale neobejde bez kloubních preparátů. „Kloubní výživa může pomoci při začínajících bolestech a funguje také jako prevence. Je důležitá pro regeneraci kloubního vaziva, pouzder i chrupavky,“ popisuje magistra Dagmara Štrambachová ze sítě lékáren AVE.

kamzik

Cemio KAMZÍK je špičkový kloubní přípravek, který jako jediný v Česku obsahuje kombinaci dvou typů kolagenu pro klouby, vazy, šlachy, kosti i pro kloubní chrupavky. Je určen všem, kteří chtějí správně pečovat o svůj pohybový aparát: lidé nadměrně zatěžující klouby, kteří sportují nebo trpí nadváhou, starší lidé i dospívající mládež v období růstu. Se speciálním vánočním balením teď můžete vyhrát zlatý klíč ke švýcarské klenotnici.

Soutěž s eshopem lékárny AVE
Pokud si navíc přípravek koupíte za zvýhodněnou cenu na eshopu lékárny AVE, můžete získat víkendový wellness pobyt pro dva v hotelu Vista v Dolní Moravě. „Stačí vyfotit své selfie s vánočním Kamzíkem opatřeným logem lékárny AVE a fotku poslat na soutez@lekarnaave.cz. Fotka pak musí na našem Facebooku nasbírat co největší počet „lajků“, upřesňuje pravidla soutěže marketingová manažerka Lékárny AVE Aneta Mikulová. Soutěž trvá do 31. 12. 2015. Hlasování o nejlepší fotku pak bude probíhat do konce ledna. Zkrátka nepřijdou ani lidé na druhém a třetí místě. A tím to nekončí, k nákupu 2 Cemio Kamzíků si můžete na www.lekarnaave.czvybrat další vánoční dárky zdarma. Jedním nákupem tak můžete vyřešit dárky ro celu rodinu.

kamzik1

 

flexiFLEXI Klouby pro opravdové problémy, nyní s dopravou zdarma
Pokud se u vás už bolest kloubů naplno projevila, sáhněte po přípravku FLEXI Klouby. Ten obsahuje Chondroitin sulfátu, který je jednou z hlavních součástí mezibuněčné hmoty chrupavky a má schopnost vázat ve tkáni vodu. Zabezpečuje tím mechanické a elastické vlastnosti chrupavky. Velkou výhodou tohoto produktu je, že ho může užívat celé spektrum pacientů. Například i ti, kteří trpí cukrovkou nebo vysokým tlakem. Chondroitin sulfát lze kombinovat s analgetiky i nesteroidními antirevmatiky. V eshopu lékárny AVE nyní za skvělou cenu a s dopravou zdarma.

Nejlevnější Flexi Klouby 104 tobolek doplněk stravy

Flexi Klouby 104 tobolek v Lékárně AVE za akčí cenu 559 korun s dopravou zdarma.