Začátek roku je jako vždy ve znamení výhodných nákupů a speciálních akcí pro zákazníky. Kdo by nevyužil příznivé nákupní ceny spojené s atraktivním bonusem v podobě dárku pro děti nebo mimořádného balení navíc? 

Atraktivní speciální nabídky, které potěší nejen děti, ale především pořádkumilovné hospodyňky připravily také prací prostředky Persil, Palmex a Rex v kombinaci s čisticími prostředky značky Clin a variantami aviváží Silan ve výhodných baleních.

 

Zkombinováním výrobků lze získat mimořádný finanční bonus, nákupní slevu nebo roztomilý barevný kyblík na hračky pro děti, do kterého uklidíte, co budete chtít!

Kyblík na hračky jako bonus k pracím prostředkům

V období od 15. 2. do 15. 4. můžete ve vybraných hypermarketech a drogeriích Teta využít hned několik speciálních nabídek. Zakoupením vhodné variace pracích prostředků můžete získat praktický barevný kyblík na hračky pro děti. Do kyblíku s barevným víkem o rozměrech 40×33×25 cm uložíte hračky, knížky a ostatní dětské záležitosti.

Jaké kombinace zvolit?

Persil 9 kg nebo 4,5 l gel + Silan 2 l nebo

Palmex 9 kg nebo 4,5 l gel + Perwoll 2 l nebo

2x Rex 9 kg (varianta dle výběru)

 

Palmex Family Pack

Ve stejném období lze zakoupit i výhodné balení Palmex Family Pack, který obsahuje kombinaci balení pracích prostředků Palmex a dárek zdarma v podobě mycího prostředku na okna Clin ve stříkací pistoli, který si můžete vyzkoušet a schovat na blížící se období důkladného jarního úklidu! 

Palmex Family Pack nabízí tři 3 varianty :

Palmex Color 3 kg + 6 kg Palmex Blue nebo

Palmex Color 3 kg + 6  kg Palmex Alpfresh nebo

Palmex Gel 1,5 l + 6 kg Palmex Alpfresh

 

Persil Combi box

Další výhodný nákup se nabízí v případě Persil Combi boxu, kdy u nákupu 3kg balení pracího prášku Persil ve variantách Persil Freshness by Silan, Persil Sensitive a Persil Green Power v papírové krabici získáte jednu z několika voňavých variant aviváže Silan.

Jaké kombinace zvolit?

Persil Freshness by Silan 3 kg + Silan BD 1 l v papírové krabici nebo

Persil Sensitive 3 kg + Silan Sensitive 1 l v papírové krabici nebo

Persil Green Power 3 kg + Silan AS Relax v papírové krabici

 

Další akce se slevou!

S nákupem pracího prášku Rex 2x 3 kg získáte slevu 50 Kč z celého nákupu!

Akce platí u pracího prášku Rex v 3kg balení ve variantách Rex Soda Effect Automat, Rex Soda Effect Exotic Fresh, Rex Color Effect a Rex Spring Flower. Při nákupu dvou pracích prášků této značky, přičemž jeden z nich musí být Rex Soda Effect Spring Flower, obdrží zákaznice u pokladny slevu 50 Kč.

Slevový kupon u 9kg balení Rexu Spring Flower
Škálu akcí s novou variantou Rexu Spring Flower doplňuje kuponová sleva, kdy si můžete z letáku vystřihnout slevový kupon v hodnotě 30 Kč.

 

 Akce bude platit od 15. 2. do 15. 4. 2006 ve vybraných supermarketech a hypermarketech.

 

 

Reklama