Pokud mezi vaše oblíbené přípravky na vlasy patří vše od značky Syoss, pak můžete v obchodech právě teď využít atraktivní dárkové akce. Když si koupíte jakékoli 2 výrobky Syoss, dostanete profesionální kartáč na vlasy!

Syoss

Značka Syoss v poslední době uvedla na trh několik zásadních novinek, o kterých jsme vás informovali. Mnohé z vás určitě používají vlasovou péči nebo stylingové přípravky, v neposlední době i nové barvy na vlasy. Syoss se snaží nabídnout svým zákaznicím vše, co jejich vlasy potřebují. Dokonalou péči, profesionální styling i krásné barvy.

Produkty zaručí profesionální výsledek za cenu, kterou si může dovolit skutečně každý. Díky přípravkům Syoss můžete mít krásné vlasy každý den a nemusíte přitom trávit dlouhé hodiny u kadeřníka.

Naším tipem na novinky, které jsou ještě žhavé je řada pro hebké vlasy Syoss Smooth Relax vlasová péče a řada Syoss Fix & Smooth pro perfektní vlasový styling jako ze salonu.

Používá váš muž styling? Pokud ano, už vyzkoušel novinky pro muže? I muži dnes chtějí mít své vlasy v té nejlepší formě, vyžadují profesionální produkty. Možná si váš muž nechá rád od vás poradit - experti značky Syoss přichází s novinkovou řadou Syoss Men - profesionálními vlasovými a stylingovými přípravky pro muže.

Jaké jsou barvy na vlasy od značky Syoss? Barvy této řady byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky. Obsahují vysoce účinnou recepturu se směsí intenzivních barvicích pigmentů, jež umožňuje dosáhnout i v domácích podmínkách sytého a dlouhotrvajícího odstínu jako z kadeřnického salonu - navíc za dostupnou cenu.

Navnadili jsme vás? Pak získejte od své oblíbené značky atraktivní a kvalitní dárek!

Kupte jakékoli 2 výrobky Syoss a získejte profesionální kartáč na vlasy
Akce se vztahuje na výrobky: Syoss styling, Syoss vlasová péče, Syoss barvy na vlasy.

Reklama