Nakladatelství Egmont: Aktuální novinky pro děti

Také v měsíci květnu přišlo dětské vydavatelství Egmont s dalšími populárními tituly, které se nyní objevují na pultech našich knihkupců.

Malí čtenáři se tak mohou těšit na další z dobrodružství hraček z oblíbeného filmu Toy Story. Ti, kteří se chtějí dozvědět více o hrdinách z kultovního příběhu Avatar, mohou listovat právě vyšlými tituly filmového alba a knihou samolepek.

 

Anotace knih

 Toy Story 1. Příběh hraček

Toy Story 1. Příběh hraček

Co vlastně víte o svých hračkách? Myslíte si, že hračky bez vás nemohou zažít nic napínavého, a když s nimi nejste, jen tak leží a nic nedělají? Přečtěte si Příběh hraček a zjistíte, že všechno je úplně jinak!

 Toy Story 2

Pokud jste se s hračkami seznámili už v předcházející knížce, určitě víte, že malý Andy jich má doma plný pokojíček, ale jeho nejoblíbenější je kovboj Woody. Když si ho chce vzít Andy na tábor, nedopatřením mu odtrhne ruku a Woody musí zůstat doma. A tehdy začíná další dobrodružství, které s Woodym prožijí i ostatní Andyho hračky. Woodyho totiž ukradne jistý zlý muž, který ho chce prodat do muzea hraček. Něco takového ale ostatní Andyho hračky nechtějí dopustit a pronásledují zlého muže až na letiště. Podaří se jim zachránit Woodyho včas?

Překlad: Eva Řezníčková 

Obálka: Avatar - Filmové album

Avatar - Filmové album

Vítejte v nedaleké hvězdné soustavě, kde lidé objevili svět zvaný Pandora, domov lidu Na’vi a mnoha úchvatných zvířat a rostlin. Objevte hloubku tohoto nového, čarokrásného světa. Ve filmovém albu naleznete spoustu obrázků z filmu a úžasných informací, o kterých jste neměli ani tušení!

Překlad: Petra Babuláková

Obálka: Avatar - Knížka se samolepkami

 Avatar - Knížka se samolepkami

 V tomto sešitě na motivy animovaného filmu najdete spousty hádanek a také samolepek, s nimiž si můžete znovu vytvořit své oblíbené scény z filmu.

Překlad: Petra Babuláková 

Více informací vám poskytnou: www.egmont.cz

 

Reklama